تویوتا در المپیک توکیو خودرو های بدون سرنشین سطح ۴ خود را ارائه می دهد

خودرو های بدون سرنشین سطح ۴ تویوتا

چرا مهم است : تویوتا در مسابقات المپیک امسال در توکیو همه کاره را پشت سر می گذارد. در حال حاضر ربات های پیشرفته ای از فناوری رده بالا که به کارمندان و شرکت کنندگان در المپیک کمک می کند رونمایی شده است ، اما این برای خودروساز کافی نیست. تویوتا اعلام کرده است که در این رویداد نیز از فناوری سطح اتومبیل خودمختار سطح ۴ “Chauffeur” خود بحث خواهد کرد.
در صورت فراموش کردن ، استقلال سطح ۴ برچسبی است که می تواند برای فن آوری اتومبیل رانندگی اعمال شود که به خودرو اجازه می دهد همه رانندگی را اداره کند ، بدون اینکه نیازی به ورود انسانی باشد. نکته جالب توجه این است که این اتومبیل ها معمولاً فقط در مناطق مشخصی کار می کنند که این امر با تست المپیک تویوتا اتفاق می افتد.

این شرکت با شرکت کنندگان در مراسم و اعضای عمومی اطراف منطقه اودایبا در توکیو کشتی می گیرد. سواران آینده نگر باید برای ورود به این برنامه اقدام کنند ، اگرچه ما مطمئن نیستیم که برنامه های گفته شده باز می شوند. وسایل نقلیه مورد استفاده در این برنامه موقت ، سدان های Lexus LS500h اصلاح خواهند شد ، و یک راننده ایمنی در همه زمان ها – احتمالاً به دلایل قانونی – حضور خواهد داشت ، زیرا ماشینهای خودمختار سطح ۴ لزوما به اپراتورها احتیاج ندارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

“با به چالش کشیدن خودمان برای موفقیت آمیز در استقلال در Odaiba ، ما نوار بالایی را تنظیم کرده ایم که ما را ملزم می کند تا در مدت زمان کوتاهی قابلیت های فناوری خود را بطور سریع گسترش دهیم.”

“گیل پرات ، مدیر عامل مؤسسه تحقیقات تویوتا گفت: “با ایجاد چالش در انجام موفقیت آمیز خودمختاری در اودایبا ، ما نوار بالایی را تنظیم کرده ایم که از ما می خواهد که در مدت زمان کوتاه قابلیت های فناوری خود را به سرعت گسترش دهیم.”

اگر نمی خواهید در المپیک توکیو شرکت کنید ، اما هنوز هم می خواهید احساساتی را برای خودروهای کاملاً مستقل سوار شدن به دست آورید ، خیلی نگران نباشید. در حالی که مانند حضوری نیست ، روزنامه نگاران و متخصصان صنعت پس از شروع بازی های المپیک مطمئناً پوشش ویدیویی زیادی را در مورد سواری این خودرو ارائه می دهند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر