خودرو های جدید نیسان با مدل SUV تولید خواهند شد

خودرو های جدید نیسان با مدل SUV تولید خواهند شد

نیسان در سال ۲۰۱۹ فروش نسبتا خوبی نسبت به سال ۲۰۱۸ داشته است و با افزایش ۱۵۰ درصدی در فروش خودرو های خود توانسته بود رکورد سال ۲۰۱۸ خود را تغییر دهد، همچنین با فروش Kicks جدیدترین کراس اوور این شرکت در سال ۲۰۱۸ آمار خوبی را در فروش این سری به دست آورده بود.

همچنین نیسان قصد دارد در سال ۲۰۲۰ خط تولید جدیدی را برای خودرو های خود به دست بگیرد که قطعا شاهد حضور خودرو هایی با کیفیت مطلوب و طراحی بسیار زیبا از سوی این شرکت ژاپنی خواهیم بود، به گفته نیسان سری جدید دارای مدل SUV خواهد بود.

Autocar در گزارش های خود درمورد نیسان تولید سه کراس اوور جدید را برای سال ۲۰۲۰ پیشبینی کرده است و با تاکید بر تولید خودرو هایی با کیفیت بسیار بالا نیز اشاره کرده است که ما در آن شاهد کیفیت بسیار بالای محصولات شرکت نیسان خواهیم بود.

به گفته این منبع  معتبر خودرو های جدید نیسان برای بازار اروپا آماده فروش خواهند شد و بعد از چند هفته مدل ۲۰۲۰ این خودرو ها به بازار ایالات متحده راهی خواهند شد، دلیل این فروش آمار بسیار جالب و قابل توجه می باشد که نیسان در بازار اروپا به دست آورده است.

سری جدید نیسان با نام Qashqai راهی بازار های جهانی خواهد شد و به احتمال زیاد در نمایشگاه اتومبیل پاریس شاهد حضور این خودرو باشیم. به احتمال زیاد شاهد یک طراحی بسیار خاص و ناب از سوی این شرکت باشیم که نسبت به خودرو های قبلی خود از بدنه هیبریدی بهره خواهد برد و علی رغم جوک که در آمریکا فروش نخواهد شد در این کشور نیز به فروش رسمی خواهد رسید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو های جدید نیسان با مدل SUV تولید خواهند شد

خودرو های جدید نیسان با مدل SUV

سری خودرو جدید نیسان در سال ۲۰۲۰ شاید به احتمال زیاد بیش از ۱۰ دستگاه باشد و یک سال شلوغ و پر ماشین از سوی این شرکت ژاپنی باشیم، به احتمال زیاد شاهد تولید سری جدید Rogue از سوی نیسان باشیم و انتظار می رود این خودرو از نظر طراحی بدون هیچ عیب و نقصی تولید شود.

به احتمال زیاد خودروی Rogue از سری جدید سدان جدید سامورایی ها خواهد بود و از نظر طراحی داخلی شاهد اتفاقات و تغییرات بسیار زیادی نسبت به سدان قبلی نیسان خواهد بود، سری اول و نسخه اولیه خودروی Rogue در سال ۲۰۱۳ تولید و ساخته شده بود که تا این سال نیز ادامه دار بوده است و به احتمال زیاد شاهد حضور سری جدید این خودرو باشیم.

بعد از این همه گفت و گو و خبر درمورد نیسان شاهد حضور خودروهای کراس اوور تمام الکتریکی از سوی این شرکت ژاپنی باشیم که طراحی هایی خاصی را در خودرو های جدید خود در دسترس خواهد شد، از طرفی نیز برخی از خبرگزاری ها از طراحی تکراری و بدون تغییر نیسان در بخش طراحی داخلی شاهد خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر