هوندا سیویک تیپ R مدل ۲۰۲۰ قابلیت های زیادی دارد

هوندا سیویک تیپ R مدل ۲۰۲۰ قابلیت های زیادی دارد

شرکت ژاپنی هیوندا یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده ای را در بازار خودرو های اسپورت به وجود آورده است که در نگاه کلی شاهد پیشرفت چشمگیر این شرکت نسبت به دیگر تولیدکنندگان خودرو هستیم که بسیار جذاب و قابل تامل می باشد.

هیوندا در طراحی و ساخت کلی خودرو های خود بسیار متفاوت می باشد و مخصوصا سری نسخه های سیویک تیپ R جزو بهترین نسخه های این شرکت ژاپنی محسوب می شود که حالتی بسیار ایده آل و جذاب از سوی هیوندا برای رانندگان و طرفداران خود می باشد.

این نسخه که قرار است در سال ۲۰۲۰ نیز یک نسخه داشته باشد، بسیار عالی و جذاب می باشد و علاوه بر قیافه و شکل ظاهری دارای مشخصات فنی و قابلیت های متفاوت و متنوع خواهد بود که این شرکت را تبدیل به غول دنیای خودرو های اسپورت و سوپر اسپورت خواهد کرد.

هوندا سیویک تیپ R تا پایان ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و یک قابلیت جذاب و ویژه ای که نسبت به نسخه قبلی خود دارد، وزن سبک به همراه نیروی گشتاور فوق العاده می باشد که شرکت هیوندا و این نسخه را بسیار ویژه و خاص می کند.

شتابگیری بسیار عالی به همراه پیشرانه هیبریدی از قابلیت های دیگر این خودرو محسوب می شود که شرکت ژاپنی هیوندا این طرح را برای بازار های جهانی در نظر گرفته و بخش های خودرو نیز ارتقا داده شده است که در ادامه مطلب به آنها خواهیم پرداخت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
خودرو هوندا سیویک تیپ R

خودرو هوندا سیویک تیپ R

از دیگر قابلیت های اضافه شده به این نسخه جدید می توان کارایی بسیار بالا و ایده آل برای این خودرو در نظر بگیریم که می توان گفت بهترین حالت رانندگی را برای رانندگان به وجود بیاورد که با طراحی جذاب جلوی خودرو و صندلی های این خودرو وجود دارد.

هیوندا علاوه بر قابلیت های گفته شده، حالت سوخت را بسیار کاهش داده و نسبت به نسخه ۲۰۱۹ شاهد کاهش مصرف ۲۰ درصدی بودیم که بسیار زیاد و فوق العاده می باشد که این شرکت توانسته آنرا به وجود بیاورد که مناسب و ایده آل محسوب می شود.

کم شدن وزن کلی خودرو به همراه بالا بردن سرعت و شتابگیری ماشین، از دیگر مزیت های هیوندای سیویک تیپ R می باشد که این شرکت ژاپنی توانسته اجرایی کند و حالتی بسیار مناسب و ایده آل برای طرفداران خود و دوستداران خودرو های خود به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر