خودرو هیوندای RM20e الکتریکی رونمایی شد

خودرو هیوندای RM20e الکتریکی رونمایی شد

هیوندای از نسل بعدی اتومبیل مسابقه ای الکتریکی خود رونمایی کرده است که به گفته خودش قصد دارد نسل بعدی هیوندای N عملکرد را انتقال دهد. این اتومبیل RM20e Racing Midship Sports Car نام دارد و ۸۱۰ اسب بخار قدرت و ۷۰۸ پوند فوت گشتاور از نیروگاه برق خود دارد. RM مخفف “Racing Midship” است.

این خودرو از پیکربندی پیشرانه میان رده درایو عقب استفاده می کند که هیوندای می گوید تعادل هندلینگ و چابکی ایده آل را از لحظه قطبی کم اینرسی ایجاد می کند. سکوی خودرو “آزمایشگاه نورد” برای آزمایش فن آوری های با عملکرد بالا برای هیوندای است. پلت فرم RM20e بخشی از سیر تکاملی سری RM است که تاکنون شامل RM14 ، RM15 ، RM16 و RM19 بوده است.

این خودروساز می گوید RM20e جدید الکتریکی خود ، پلت فرم RM اثبات شده را به دهه جدید قرن بیست و یکم با محیط زیست سوق می دهد. طبق Hyundai’s Albert Biermann ، این ماشین پاکت عملکرد برق را در محیط های روزمره جاده کشیده است. هیوندای انتظار دارد سرعت خودرو در کمتر از سه ثانیه از توقف به ۶۲ مایل در ساعت برسد و در ۹.۸۸ ثانیه به سرعت ۱۲۴ مایل در ساعت برسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قرارگیری موتور مبتنی بر میاد و طرح درایو عقب به خودرو کمک می کند تا چنین شتاب چشمگیری را کسب کند. هیوندای قول می دهد این خودرو دارای عملکرد ، تعادل ، ترمز و چسبندگی شبیه اتومبیل های اتومبیلرانی است و در عین حال آرامش لازم برای راننده روزانه و قابلیت جاده را حفظ می کند. هیوندای قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ ۴۴ مدل سازگار با محیط زیست در جاده ها داشته باشد و مارک N را “پیشگام مسئولیت زیست محیطی” قرار دهد.

خودرو هیوندای RM20e

خودرو هیوندای RM20e

شرکت ژاپنی هیوندای با طراحی غول پیکر و بسیار جذاب توانایی های خود را رونمایی خواهد کرد و به نمایش خواهد گذاشت و شاهد حالت هایی خواهیم بود که به بهترین شکل ممکن شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل خواهیم بود.

در کل شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و جذابی از سوی این غول ژاپنی به زودی راهی بازار های جهانی خواهیم بود که از سوخت الکتریکی پشتیبانی خواهد کرد و اولین خودرویی خواهد بود که از سوی این شرکت طراحی و تولید خواهد شد و قابلیت فوق العاده ای خواهد داشت.

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر