خودرو ولوو با سوخت تمام الکتریکی تولید خواهد شد

خودرو ولوو با سوخت تمام الکتریکی تولید خواهد شد

شرکت ولوو بعد از تولید کردن ماشین های برقی بزرگ این بار دست بر ماشین سواری گذاشته است و با تولید خودرو XC40 که از شارژر برقی نیز بهره می برد. این ماشین با دارای ظرفیت باتری ۷۸ کیلو وات بر ساعت یک رانندگی بدون سوخت گیری را به شما خواهد داد.

در این ماشین شما با یک بار شارژ کردن می توانید چند ها کیلومتر بدون تمام شدن شارژ باتری حتی بدون وجود مشکل کوچکی رانندگی خود را انجام دهید. وزن این خودرو نیز شامل ۶۶۰ پوند می باشد که نسبت به خودرو های سواری دیگر کمی سنگین تر می باشد.

با وجود تمام این مشکلات یک ماشین پر سرعت و بدون عیب و نقص بوده است، که می تواند یک رانندگی بدون دردسر و تماما الکتریکی از ویژگی هایش استفاده کرد، تصاویر این ماشین در نمایشگاهی در آمریکا به نمایش گذاشته شد.

این محصول ولوو با نام انحصاری ولوو XC40 که کاملا برقی نیز است راهی بازار خواهد شد، یک نمونه از این ماشین برای نمایش درست شده است و تا چند روز خط تولید این محصول شروع به کار خواهد کرد و تا پایان سال جاری این محصول در تمام بازار اروپا و آمریکا به فروش خواهد رسید.

این خودرو در تمامی آزمایش ها موفق آمیز بوده است و تمامی تست های مربوطه را پشت سر گذاشته است و یک ماشین ایمن و با استاندارد های جهانی مطابقت دارد.

خودرو ولوو با سوخت تمام الکتریکی تولید خواهد شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات فنی خودرو ولوو XC40

این ماشین با ذخیره سازی در حالت بهینه باتری می تواند با یک بار شارژ کردن تا یک روز را برای استفاده شما مناسب باشد، همچنین از شارژ سریع پشتیبانی میکند که شما می توانید در کمترین زمان ممکن خودرو خود را شارژ کنید.

این خودرو با طراحی جالب و مناسب و با داشتن سوخت الکتریکی می تواند گزینه مناسبی برای خرید بیشتر افراد در دنیا باشد. این ماشین از باتری با قدرت ۴۰۸ اسب بخار استفاده می کند که باعث می شود قدرت و سرعت ماشین افزایش پیدا کند.

این ماشین در رنگ های سفید ، مشکی و سبز روشن ارائه خواهد شد، جنس رنگ های خودرو از نانو بوده و بدون خط و خش و از بین رفتگی دور خواهد بود. با رنگ ثابت و مقاوم در برابر خط و خش احساس امنیت و خیال آسودگی را درمورد بدنه این محصول می دهد.

خودرو ولوو با سوخت تمام الکتریکی تولید خواهد شد

این سری از خودرو ولوو با پشتیبانی از تمامی محصولات گوگل و با داشتن یک مانیتور و با قابلیت متصل شدن به اینترنت امکان این را به شما می دهد که بتوانید از تمامی حالت های ممکن برای ارائه نقشه ها و تمامی تماس ها بعد از متصل شدن به تلفن همراه راننده فراهم می کند که در محصولات مشابه وجود ندارد.

شرکت EV با ولوو قرار داد بسته است با تولید خودرو های هیبریدی تا سال ۲۰۲۵ بازار جهانی خودرو های هیبریدی را به دست بگیرد، و قرار بر این است هر سال یک ماشین تمام الکتریکی و هیبریدی را راهی بازار بکنند که قطعا جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر