خودرو پورشه ۹۱۱ GT3 وارد بازار می شود

خودرو پورشه ۹۱۱ GT3 وارد بازار می شود

یک ماشین با کیفیت با قابلیت های هوشمندانه در سطح بسیار بالایی قرار دارد و شاهد اتفاقاتی هستیم که از سوی شرکت های مختلف ارائه داده می شود و می توان گفت بهره گیری از توانایی های هوشمندانه این شرکت بسیار جذاب و خاص خواهد بود.

عملکرد مثبت و بسیار ایده آل جزو قابلیت های کاربردی و بسیار هوشمندانه هستند که از سوی این شرکت ارائه داده شده اند و می توان گفت بهره گیری از توانایی و قابلیت های هوشمندانه در دستور کار این شرکت قدرتمند ایتالیایی قرار گرفته است.

پورشه خودرو های جذابی تولید می کند و در نهایت شاهد تبدیل قدرت اول به بازار از سوی این شرکت هستیم که در تمامی مدل ها این اتفاق رخ می دهد و در نهایت تبدیل به یک اتفاق جذاب و مناسب می شود که باعث فروش و تولید خودرو های قدرتمند و جذاب می شود.

خودرو پورشه ۹۱۱ GT3 از تمامی لحاظ نسبت به رقبای خود در سطح بسیار مناسبی قرار دارد و قطعا اتفاقات بسیار هوشمندانه و قابل توجهی از سوی این شرکت شاهد خواهیم بود که برای این نسخه از خودرو های پورشه ارائه داده خواهند شد و عملکرد مثبت و بسیار جذابی به همراه خواهند داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از نظر تمامی حالت ها شاهد به وقوع پیوستن قابلیت های مناسب هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و در نهایت شاهد تبدیل اتفاقات جذاب به خاص هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و در نهایت تبدیل به یک اتفاق جذاب برای عرضه در بازار ایالات متحده شده است.

عرضه خودرو پورشه 911 GT3

عرضه خودرو پورشه ۹۱۱ GT3

پورشه ۹۱۱ GT3 نسل ۹۹۲ با تمام شکوه ۵۰۲ اسب بخار خود رسیده است. جدیدترین GT3 با همراهی یک تنفس طبیعی ۴.۰ لیتری تخت شش ، سریعترین و بیشترین تمرکز روی مسیر ۹۱۱ تا به امروز است. در کنار بسیاری از فناوری های پیشرفته از جمله گیربکس PDK دو کلاچه ، با یک کتابچه راهنمای شش سرعته خوب به سبک قدیمی نیز در دسترس است. انتظار می رود این سر زدن به علاقه مندان به خوبی پیش برود زیرا پورشه پیش از این میزان استقبال بسیار بالایی را پیش بینی کرده است.

Andreas Preuninger ، رئیس بخش پورشه GT در گفتگو با Autocar فکر می کند حداقل ۴۰ درصد از خریداران GT3 این کتابچه را درخواست می کنند. با این حال ، رئیس اتومبیلرانی پورشه ، فرانک-استفن والایزر معتقد است که این رقم حتی بیشتر خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر