خودرو BMW Z4 ژاپنی رونمایی شد : خودرویی در سبک ژاپنی

خودرو BMW Z4 ژاپنی رونمایی شد : خودرویی در سبک ژاپنی

شرکت آلمانی بی ام و با حضور در نمایشگاه توکیو ۲۰۲۰ نشان داد یکی از بهترین شرکت های دنیا می باشد که قصد دارد در تمامی رویداد و همایش ها شرکت و محصولات جدید خود را به نمایش بگذارد. این شرکت در تمامی رویداد ها شرکت می کند و دلیل آن نیز واضح می باشد.

BMW با حضور در این رویداد ها می خواهد تمام محصولات خود را به صورت واضح به نمایش بگذارد و تمامی قدرت خود را نمایش دهد که این روش یکی از بهترین روش ها برای معرفی و رونمایی از محصولات این شرکت آلمانی می باشد.

در اقدامی جالب شرکت آلمانی BMW طراحی یکی از خودرو های خود را به دست طراحان ژاپنی داده است که بهترین و خاص ترین طراحی را برای محصول بی ام و انجام داده اند و می توان گفت این شکل از طراحی مناسب خودرو های این شرکت نیز می باشد.

خودرو BMW Z4 ژاپنی یک طراحی بسیار فوق العاده و خاصی می باشد که قدرت بسیار زیاد این شرکت آلمانی را به رخ می کشد و نشان دهنده قدرت اصلی و واقعی این شرکت می باشد که نسبت به سال های گذشته و شرکت های رقیب عملکرد بهتری داشته است.

شرکت آلمانی قصد دارد با طراحان ژاپنی قراردادی طولانی مدت امضا کند و یک بخش جداگانه ای را برای طراحی خودرو های جدید خود با حضور سامورایی ها انجام دهد که قطعا اتفاق بسیار جالبی خواهد بود و گفته می شود این شرکت در این پروژه نیز حضور موفق و جالبی خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو BMW Z4 ژاپنی رونمایی شد : خودرویی در سبک ژاپنی

خودرو BMW Z4 ژاپنی طراحی خاص

در این مطلب اصلا درمورد مشخصات فنی خودرو بحث نخواهد شد و فقط بخش ظاهری این خودرو مورد توجه قرار گرفته است و دلیل آن نیز عدم وجود منابع و اطلاعات کافی درمورد مشخصات فنی و داخلی این خودرو می باشد که شرکت آلمانی آنها را منتشر نکرده است.

اگر بخواهیم ظاهر خودرو را ملاک قرار دهیم بهترین کار ممکن را انجام داده ایم چون قدرت اصلی این خودرو که می تواند باعث فروش بالای این محصول شود، طراحی کابین خودرو و قرارگیری بخش های متنوع و مختلف این شرکت می باشد که درست و بجا درست بکار گرفته شده است.

شرکت های دیگری قصد دارند تا مانند BMW خودرو های خود را طراحی کنند و به یک کشور دیگر بسپارند که کار بسیار سخت و دشواری می باشد که اعتماد کردن به بخش های مختلف آن هم در کشور های مختلف یک ریسک بزرگ برای شرکت ها خودروسازی می باشد.

باید منتظر ماند و دید که هدف شرکت آلمانی بی ام و از منتشر نکردن اطلاعات این خودرو چه بوده است و مشخصات فنی و داخلی این خودرو چگونه می باشد و از کدام ویژگی ها بهره خواهد برد، همچنین قیمت این خودرو نیز مشخص نشده است.

___ یا سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع CARBUZZ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر