خودرو GMC هامر رونمایی شد: قدرت و خلاقیت

خودرو GMC هامر رونمایی شد: قدرت و خلاقیت

اولین خودروی برخی شرکت جنرال موتورز با قدرت بسیار بالایی ارائه داده شد، هامر اولین نسخه ای خواهد بود که جنرال موتورز از سوخت الکتریکی در آن استفاده می کند. در کنار اضافه کردن سوخت برقی شاهد قدرت بسیار بالای موتور و ساختار داخلی خودرو نیز هستیم.

موتور V8 توربو دوقلو با قدرت ۸۳۰ اسب بخار و ترکیبی با باتری قدرتمند ۸۰۰ ولت ترکیب بسیار جذاب و ایده آل برای این محصول فراهم کرده و در کنار خروجی هوشمندانه عملکرد مثبت و بسیار قابل قبولی برای این شرکت دارد که باعث خواهد شد تا روند فروش و کیفیت خودرو افزایش داشته باشد.

طراحی جذاب نیز از دیگر مزیت های خاص جنرال موتورز هامر محسوب می شود که در کنار مشخصات فنی به خوبی به نمایش گذاشته شده و عملکرد خاص و قابل توجهی را از خود به حالت اجرا درمی آورد و می توان گفت جنرال موتورز بهترین خودروی سال را تولید کرده است.

خودرو GMC هامر توانایی این را دارد که با یکبار شارژ ۲ ساعته حدود ۵۰۰ کیلومتر را طی کند و با فناوری های برای بخش سوخت در نظر گرفته شده این قابلیت تا ۶۰۰ کیلومتر نیز قابل ارتقا خواهد بود که قدرت و هوشمندانه عمل کردن مهندسان جنرال موتورز را به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین هامر در ۳.۵ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت می رسد که نسبت به وزن خودرو و نوعی که دارد شتاب مناسبی دارد، وزن این خودرو ۴.۵ تن است که واقعا یکی از سنگین وزن ترین خودرو های بازار محسوب می شود، اما به لطف پیشرانه برقی شتابگیری مناسبی ارائه می دهد.

مشخصات خودرو GMC هامر

مشخصات خودرو GMC هامر

این شاسی بلند قابلیت های بسیار زیادی دارد که تمامی خودرو های جنرال موتورز از آن پشتیبانی می کنند و در کنار عملکرد مثبت اتفاقات بسیار خاص و فوق العاده ای به همراه دارد. قیمت گذاری این محصول نیز مانند نسخه قبلی منصفانه است و حدود ۹۹ هزار دلار برای این خودرو اعلام شده است.

عرضه نهایی این خودرو برای بهار ۲۰۲۳ اعلام شده و طبق گفته مدیر اجرایی جنرال موتورز، فقط ۵ نسخه از آن تولید خواهد شد که در کنار خروجی جذاب و کاربردی بهترین عملکرد و اتفاقات ممکن را اجرایی خواهد کرد و هوشمندانه ترکیب را به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر