دارک مود فیسبوک برای iOS راه اندازی خواهد شد

دارک مود فیسبوک برای iOS راه اندازی خواهد شد

فیسبوک بعد از اینکه حالت شب را برای سیستم عامل اندروید راه اندازی کرد، در حال راه اندازی این حالت برای کاربران اپل می باشد تا آنها نیز بتوانند از این ویژگی ها نهایت استفاده را داشته باشند و ما نیز شاهد یک حالت بسیار فوق العاده و جذاب از سوی این شرکت برای کاربران خود باشیم.

شرکت فیسبوک حالت های متنوع و زیادی را برای کاربران iOS و اپل راه اندازی کرده است که در سیستم عامل اندروید دیگر شاهد این حالت ها نمی باشیم، اما حالت شب یا همان دارک مود برای این دسته از کاربران فعال نمی باشد و باید منتظر عرضه نهایی آن برای این کاربران باشیم.

نرم افزار فیسبوک در میان کاربران اپل بسیار پر استفاده می باشد و طبق گفته شرکت فیس بوک کاربرانی که از سیستم این شرکت و این نرم افزار استفاده می کنند حدود ۶۰ درصد آنها کاربران محصولات اپل می باشند که این یک مزیت برای این شرکت محسوب می شود.

دارک مود فیسبوک برای iOS می تواند برای کاربران اپل بسیار مفید باشد و آنها را برای مطالعه شبانه آماده کند و به نوعی دیگر کاربران اپل دیگر در شب ها با نور های آزار دهنده گوشی های خود مواجه نخواهند بود و همین کار نیز باعث ارتقای رابط کاربری فیسبوک خواهد شد.

این شرکت بزرگ که غول فناوری دنیا نیز نامیده می شود حالت مناسبی را برای کاربران خود در نظر گرفته است و در حال کار کردن بر روی این ویژگی می باشد که بتواند رضایت کاربران خود را به دست بیاورد که این حالت می تواند بسیار عالی و جذاب باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
دارک مود فیسبوک برای iOS راه اندازی خواهد شد

دارک مود فیسبوک برای iOS

فیسبوک اعلام کرده است با توسعه دهندگان و تیم برنامه نویسی خود در ارتباط مستقیم می باشد تا بتوانند به زودی شاهد راه اندازی حالت بسیار مناسب و فوق العاده نایت مود برای این سیستم عامل باشیم که طرفداران بسیار زیادی را از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است.

تعداد درصد زیادی از کاربران فیسبوک از سیستم عامل اپل می آیند و کاربرانی می باشند که از گوشی های آیفون استفاده می کنند و همین نیز باعث توجه بیشتر این شرکت به این دسته از کاربران خود می باشد که حساسیت بسیار زیادی برای انجام حالت های مختلف برای این کاربران دارد.

هنوز زمان و نوع نسخه ای که برای کاربران اپل عرضه خواهد شد که در آن حالت دارک مود برای آنها فعال باشد مشخص نشده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت فیسبوک این ویژگی را در چه زمانی برای کاربران سیستم عامل iOS به طور نهایی عرضه خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر