دارک مود گوگل پلی استور برای همه تلفن های اندرویدی در دسترس است

امروز گوگل رسما اعلام کرد که حالت تم تاریکی یا همان دارک مود برای برنامه فروشگاه Play خود در حال حاضر برای همه تلفن های هوشمند اندروید در دسترس است. انتشار این ویژگی به گونه ای مبهم بود که در بسیاری از تلفن های هوشمند به راحتی در دسترس نبود. در حال حاضر، کاربران می توانند با حرکت به سوی تنظیمات فروشگاه Play  و سپس به گزینه تنظیم دارک مود این قابلیت را بررسی کنند.

در مورد کاربران اندروید ۱۰، این سیستم دارای یک تک تاریک جهانی یا همان دارک مود گلوبال است. بنابراین شما به سادگی می توانید پیش فرض سیستم  را به عنوان گزینه حدا از لایت و دارک انتخاب کنید.

اگر تنظیمات شما به صورت پیش فرض سیستم باشد، به گزینه دارک و یا لایت مود گسترده در سیستم اجازه می دهد تا در گزینه تم پیش فرض در دسترس نیست، می توانید از گزینه های تم گزینه دارک را انتخاب کنید.

با گذشته زمان، به نظر می رسد که بسیاری از کاربران حالت تم تاریکی را ترجیح می دهند. این امر نه تنها از مصرف باتری شما محافظت می کند بلکه از نظر چشم نیز بیشتر در امان هستید. از هم اکنون،  تمام تلفن های هوشمند اندروید این گزینه تم تاریک را در تنظیمات فروشگاه Play خود دارند. می توانید آن را بررسی کنید و در صورت دریافت آن ، به ما اطلاع دهید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دارک مود در گوگل پلی اکنون در هر دستگاهی در دسترس است! 📢📢

در ⚪ ➡️ ⚫سوئیچ از تنظیمات فروشگاه پلی

گوگل پلی ۱۱ مارس ۲۰۲۰

گوگل برنامه ای ایرانی را که ادعا می کرد کرونا ویروس را تشخیص می دهد را از پلی استور حذف کرد

در گزارش های دیگر گوگل اخیرا برنامه ای به نام AC19 را از پلی استور خود حذف کرده است. این برنامه ادعا می کند که کرونا ویروس را تشخیص داده است و توسط دولت ایران تهیه شده است. با این حال، قبل از حذف این برنامه ۴ میلیون بار دانلود داشته است.

بر اساس گزارش ها، دولت ایران هفته گذشته این برنامه را منشتر کرد و از مردم ایران خواسته بود که آن را د یک پیام متنی نصب کنند. هدف از این برنامه کاهش فشار بر روی بیمارستان ها است. با این حال، برخی از کاربران معتقدند که این برنامه اسپم از طرف دولت ایران است.

آنها معتقدند که دولت می خواهد با داده های با داده های شخصی خود افراد را تحت نظر داشته باشد. با این وجود، تجزیه تحلیل APK برنامه نشان می دهد که این یک تروجان مخرب یا جاسوسی نیست.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر