دانلود تصاویر پس زمینه iOS 14 و MACOS 11

دیروز اپل طبق شایعاتی که وجود داشت ،نسخه جدید از سیستم عامل اختصاصی موبایل خود را با نام iOS 14 رونمایی کرد، اما این رونمایی تنها مختص به iOS 14 نبود بلکه علاوه بر این، این شرکت سیستم عامل جدید دسکتاپ خود را با نام macOS 11 بیگ سور را رونمایی کرد.

دانلود تصاویر پس زمینه iOS 14 و MACOS 11

در این مطلب ما تصاویر پس زمینه iOS 14 و macOS 11 را با کیفیت بالا برای شما یافته ایم و شما می توانید آن ها را بعد از دانلود روی هر گوشی و رایانه ای استفاده کنید.

تصاویر پس زمینه iOS 14

تصاویر پس زمینه iOS 14

احیانا اگر در ورود به صفحه دانلود با مشکل برخوردید یک بار دیگر با فیلتر شکن وارد شوید.

تصاویر پس زمینه MACOS 11

تصاویر پس زمینه iOS 14

iOS 14 بعضی از نوآوری ها را پیاده سازی می کند، برای مثال، پنجره تماس دریافتی در نهایت در تمام صفحه باز نمی شود و مخلل کار های دیگر شما نمی شود، حالت تصویر در تصویر یا همان picture in picture هم در iOS 14 اضافه شده است.

علاوه بر این، دستگاه هایی که از iOS 14 پشتیبانی می کنند را هم فاش کرده است که از آیفون ۶s،آیفون ۶s پلاس و آیفون SE شروع می شود.

ویژگی های جدید iOS 14

ویجت های iOS 14

iOS 14

سیستم عامل جدید آپدیت های مهم بسیار را بهمراه دارد. به عنوان مثال، ویجت ها بعد از انتظار های فراوان روی آن ظاهر شد. ما هنوز جزئیات زیادی از این قابلیت در دست نداریم اما این را می دانیم که یک میانبر/شورتکات به یک ویجت تبدیل می شود. به احتمال زیاد، تمام برنامه های بومی اپل قادر خواهد بود که این را انجام دهند. شاین ذکر است که ویجت را می توان با تغییر اندازه و مکان مورد نظر شخصی سازی کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل همچنین نوع جدید از ویجت ها را ارائه داده است که ویجت های هوشمند نامیده می شوند. این ویجت های هوشمند متناسب با وقت روز، می توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال صبح هوا را نشان می دهد، عصر هم یک فیلم یا سریال را نشان می دهد.

پوشه های iOS 14

iOS 14

دومین نوآوری مهم iOS 14 پوشه ها است. اپل این ویژگی جدید را کتابخانه برنامه های نامیده است. پوشه ها به طور خودکار برنامه ها را طبقه بندی می کنند. در عین حال در iOS 14 می توانید صفحات دسکتاپ غیرضروری را پنهان کنید، و بعد از آن یک یا دو مورد باقی بماند تا که بتوانید به راحتی به پوشه ها دسترس داشته باشید.

علاوه بر ویجت های و پوشه های جدید که کتابخانه برنامه های نام دارد، چندین عملکرد دیگر در این سیستم عامل وجود دارد که از مدت های قبل در اندروید قرار داشت.

پنجره های کوچک

iOS 14

سرانجام، پنجره تماس ورودی در تمام صفحه باز نمی شود تا هر کار را که شما انجام می دهید را قطع کند. اکنون یک پنجره کوچک بازشو در بالا صفحه ظاهر می شود و به شما امکان می دهد یک تمام را بپذیرید و یا آن را رد کنید. این کار نه تنها در شماره گیر iOS بلکه روی همه برنامه های بومی هم کار می کند. iPadOS جدید هم از این نوآوری بی نصیب نمانده و از آن بهره برده است.

حالت تصویر در تصویر

iOS 14

ویژگی جدید دیگر نمایش فیلم در یک پنجره کوچک در بالا دست پنجره های دیگر است، که حالت تصویر در تصویر نام گرفته است. این پنجره را می توان در هر جایی قرار داد و جالب اینکه حتی می تون آن را در خارج از صفحه مخفی کر، در حال که فیلم در حال پخش است.

سیری و مترجم

iOS 14

سیری اکنون به جای اینکه تمام صفحه را اشغال کند، به شکل دایره ای متحرک در پایین صفحه ظاهر می شود. با استفاده از سیری می توانید پیام های صوتی را از طریق iMessage ارسال کنید.

برنامه پیام خود اپل هم اکنون از گپ های گروهی پشتیبانی می کند: علاوه بر این، یک مترجم جدید برای ترجمه متن و یا پیام داریم. که از ۱۱ زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند که از شامل انگلیسی، چینی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، عربی، پرتغالی و روسی است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر