دانلود های تلگرام در پلی استور از ۵۰۰ میلیون گذشت

دانلود های تلگرام در پلی استور از ۵۰۰ میلیون در میان همه گیری COVID-19 فراتر رفته است. از آنجا که این اتفاق برای سایر برنامه های پیام رسانی نیفتاده است، این یک گام باورنکردنی برای تلگرام است.

با این حال، این برنامه هنوز هم برای دستیابی به رقبای خود مسیری طولانی دارد. واتس آپ که متعلق به فیس بوک است، اخیرا به رکورد پنج میلیارد دانلود رسیده است و پیان رسانی گوگل هم از ۱ میلیارد دانلود گذشته است.

تلگرام به دلیل داشتن رمزگذاری نهایی تا پایان توانسته است با سایر برنامه های کاربری با موفقیت رقابت کند. به دلیل افزایش نگرانی های مربوط به حریم شخصی، تعداد زیادی از کاربران از این امر آگاه می شوند.

تلگرام ۵۰۰ میلیون بار دانلود را در پلی استور تجربه کرد

این برنامه همچنین دارای ویژگی های جالبی مانند فضای ذخیره سازی ابر، پوشه ها و پشتیبانی از سیستم متقابل است. تلگرام همچنین به لطف برنامه دسک تاپ خود، اعتماد برخی از کاربران خود را به دست آورده است. نیازی نیست که گوشی های کاربران برای کارکرد این برنامه به حساب متصل شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ماه گذشته، تلگرام اعلام کرد که در حال کار بر روی ویژگی تماس تلفنی ایمن برای رقابت با Zoom و Houseparty است، اما در حال حاضر جزئیاتی درباره زمان رونمایی این ویژگی در دست نیست. پیش از این، تیم تلگرام رکورد جدیدی را اعلام کرده بود. این رکورد استفاده ۴۰۰ میلیون کاربر از سراسر جهان از این برنامه است.

با توجه به خدمات تماس ویدیویی گروهی، این شرکت با بیان اینکه عقب افتادگی کنونی باعث شده است تا مردم خود را د خانه قرنطینه کنند و خواستار کار از وضعیت خانه باشند.

از این رو، مردم به ویژگی ارتباطی ایمن اما در عین حال سریع نیاز دارند. علاوه بر این، تماس ویدیویی فعلی که در سایر برنامه ها موجود است از نظر نقطه ثبات و قابلیت کاربرد دارند.

این شرکت اطمینان داده است که مایل است این نگرانی را از بین ببرد. آنها ویژگی تماس ویدیویی روی یک بستر امن و همچنین بصری تمرکز می کنند.

علاوه بر این، این شرکت همچنین از کاربران برای انتخاب یک سیستم پیام رسانی هوشمند و رایگان هنگامی که دیگران در حال ارائه ویژگی های متوسط با محدودیت های زیاد در شخصی سازی هستند، قدردانی کرد.

گفته می شود، با ۱.۵ میلیون کاربر جدید که هر روز به این برنامه وارد می شوند، تلگرام به پراستفاده ترین برنامه پیام رسانی اجتماعی در بین بیش از ۲۰ کشور تبدیل شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع androidpolice

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر