دانگل SD اپل بسیار اعصاب خورد کن!؟

دانگل SD اپل بسیار اعصاب خورد کن!؟

کاربران زیادی در فضای مجازی از عملکرد منفی و نا مناسب دانگل SD شکایت کرده اند و از آنها ناراضی بوده اند که متاسفانه شاهد بازخورد های بسیار منفی در میان کاربران بودیم که علیه این شرکت ارائه داده شده است و می تواند به ضرر اپل بشاد.

علاوه بر این موضوع شاهد عمکلرد ضعیف این دانگل هسیتم که بعد از حذف جایگاه کارت SD از مک بوک ها جایگزین شد و نتوانست مانند نسخه اینترنال عمل کند و رضایت کاربران را جلب کند، حالا سردبیر مجله slashgear در سایت خود از این مشکل صحبت کرده است.

Chris Davies درمورد فناوری بسیار بد دانگل SD شرکت اپل یک پست منتشر کرده است و به طور سنگین این محصول و فناوری را مورد بحث و همچنین انتقاد قرار داده است و همین موضوع نشان دهنده عصبانیت این شخص از این فناوری نو اپل محسوب می شود.

دانگل SD اپل از نظر این شخص یک مسئله بسیار ناچیز و غیرقابل قبول است که متاسفانه این شرکت برای کاربران خود ارائه داده است و می تواند نمره های منفی برای این شرکت به ارمغان بیاورد و شاهد حالت های مناسب و قابل قبول هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

برخی از کاربران این فناوری را تایید می کنند و استفاده از آنرا به نوعی مزیت و خاص تلقی می کنند اما برخی دیگر از کاربران استفاده از این دانگل را یک عملکرد بسیار بد عنوان کرده اند که متاسفانه شاهد به وقوع پیوستن حالت های نا مشخص و مبهم برای این محصول اپل شاهد هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
مشکلات دانگل SD اپل

مشکلات دانگل SD اپل

یکی از اصلی ترین مشکلات و همچنین عیب های اساسی این فناوری عدم سرعت بالا و همچنین سازگاری کامل با مک بوک است که در اکثر نسخه های قدیمی مک بوک مشکلات زیادی درمورد این محصول و دانگل ایجاد شده است که فقط شکایت کاربران و هیاهوی رسانه ای در پی داشته است.

به گفته برخی از کاربران اپل، دانگل SD در نسخه های ۲۰۱۶ به پایین اصلا عملکرد خوبی ندارد و در مورد اتصال و انتقال داده کاربران زیادی دچار مشکل شده اند که باید برای به دست آوردن حالت های مناسب اقدام کنند که نشان دهنده تغییرات اساسی در سیستم اپل خواهد بود.

به زبانی ساده باید اپل به فکر بازگشت اسلات SD به مک بوک ها باشد و یا یک دانگل جدید با بهره وری بیشتر و با حداقل اشکال و ایرادات عرضه شود که می توان گفت قابلیت های بسیار مناسب و هوشمندانه ای از خود به نمایش خواهد گذاشت که واقعا خاص و جذاب خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر