دخالت فیس بوک در انتخابات آمریکا برای پیروزی ترامپ

دخالت فیس بوک در انتخابات آمریکا برای پیروزی ترامپ

صحبت ها و بحث های زیادی درمورد انتخابات سال گذشته آمریکا به وجود آمد که یکی از آنها تقلبی بودن این انتخابات بوده است که اکثر رسانه ها به آن پرداختند و این انتخابات و رای گیری را به عنوانی یک فریب سیاسی از سوی آمریکا دانسته اند.

صحبت های زیادی در این میان بود که فیس بوک نقش زیادی در پیروزی دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده داشته است و گفته می شود نقش این شبکه اجتماعی بسیار پر رنگ بوده است و تاثیر زیادی بر روی این انتخابات و رای گیری ها داشته است.

افراد بسیار زیادی با ارائه انواع مدارک برای حمایت های همه جانبه فیس بوک از دونالد ترامپ را در طی چند ماه اخیر منتشر کرده بودند که فیس بوک زیر بار آنها نمی رفت که بعد از گذشت یک سال و چند ماه بلاخره مدیر اجرایی این شرکت اعلام کرد ما کمک های زیادی برای ترامپ انجام داده ایم.

این شخص افزود دخالت فیس بوک در انتخابات آمریکا واقعی می باشد و شرکت ما حمایت ها و کمک های بسیار زیادی به رئیس جمهور شدن دونالد ترامپ کرده است که متاسفانه این شخص از شرکت ما حمایت نمی کند و ما را به دردسر بزرگی انداخته است.

در چند روز گذشته ترامپ دست از حمایت فیس بوک برداشته است و این شرکت دچار مشکلات زیادی شده است که ترامپ هوای این شرکت را که او را به رسیدن به هدف خود کمک کرده بود را ندارد و به نوعی پشت این شرکت را خالی می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دخالت فیس بوک در انتخابات آمریکا برای پیروزی ترامپ

دخالت فیس بوک در انتخابات آمریکا یکی از مهم ترین بحث ها

افشاگری های زیادی در این باره به وجود آمده است که در روز های آینده شاهد اعترافات زیادی در این باره خواهیم بود که چه افرادی در این باره دست داشته اند و باعث شده است تا این شخص به ریاست جمهوری آمریکا برسد.

برخی از دانشجویان و افرادی که در فیس بوک کار می کردند این حرکت شرکت خود را یک حرکت بد و نا جوانمردانه نامیده اند و خود را بی اطلاع از این وضع دانسته اند و یاد کرده اند که این حرکت توسط شرکت فیس بوک کار بسیار زشت و ناپسندی بوده است.

فیس بوک هیچ یک از کارمندان خود را برای حمایت از ترامپ آگاه نکرده بود که باعث شد تا افراد بسیار زیادی در این باره از شخص مارک زاکبرگ مدیرعامل و صاحب شرکت فیس بوک باشند.

دخالت فیس بوک در انتخابات آمریکا و دست داشتن این شبکه اجتماعی بسیار محبوب و پر طرفدارا در بخش سیاسی می تواند ضرر های بسیار زیادی را برای این شرکت به وجود بیاورد و در نهایت باعث شود تا این شرکت دچار مشکلات بسیار زیاد اعم از محبوبیت در بین هواداران خود باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر