درآمد اپ استور و گوگل پلی در سه ماه اول ۲۰۲۰ رشد می کند

درآمد اپ استور و گوگل پلی در سه ماه اول ۲۰۲۰ رشد می کند

رقابت حساس دو فروشگاه نرم افزاری بزرگ جهان یعنی گوگل پلی و اپ استور همیشه بوده است و این رقابت در بخش های مختلف بین این دو وجود داشته است که یکی متعلق به اپل می باشد و دیگری برای شرکت بسیار بزرگ دیگر یعنی گوگل می باشد.

طبق گزارشی از سوی App Annie منتشر شده است که نشان می دهد این دو فروشگاه درآمدزایی بسیار خوبی نسبت به ۴ تا سه ماهه گذشته در سال ۲۰۱۹ خواهند بود و اولین سه ماه اول سال ۲۰۲۰ بهترین شکل ممکن خود را برای هر دو پلتفرم خواهد داشت.

طبق آمار های منتشر شده شاهد این هستیم که تعداد نرخ کاربرانی که در هر دو پلتفرم بهره مند شده اند از قابلیت های بسیار جذابی همراه بوده اند و این باعث شده است تا اتفاقات بسیار جذابی برای گوگل پلی و اپ استور بیافتد.

درآمد اپ استور و گوگل پلی به طور جالب و شگفت انگیزی افزایش خواهد یافت و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد این باشیم که گوگل پلی و اپ استور برنامه های جدیدی را برای پیاده سازی به فکر بیافتند و قطعا برای اجرای آنها هزینه هایی در نظر گرفته خواهد شد.

تعداد دانلود نرم افزار ها حدود ۳۱.۵ میلیارد برنامه بود که برای ماه های ژانویه و مارس داده شده بود که تعداد دریافت ۲۲.۵ میلیارد برنامه برای گوگل پلی و حدود ۹ میلیارد دانلود برای اپ استور بوده است که آمار قابل توجه و بسیار جالبی برای هر دو بخش می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

درآمد اپ استور و گوگل پلی در سه ماه اول 2020 رشد می کند

درآمد اپ استور و گوگل پلی در سال ۲۰۲۰

این دو پلتفرم به صورت ترکیبی حدود ۲۳.۴ میلیارد دلار درآمدزایی کرده اند که حدد ۱۵ میلیارد دلار آن به اپ استور اختصاص داده می شود و حدود ۸.۳ میلیارد دلار که بقیه درآمدزایی می باشد که این شرکت توانسته است این ارقام را برای فروش برسانند.

دسته بندی بازی طبق آمار های سال گذشته جزو پربازدید ترین بخش های هر دو پلتفرم بوده است و کاربران چینی و آمریکایی جزو خریداران برتر اپ استور بوده اند که کاربران کره جنوبی و ژاپن نیز جزو برترین خریداران گوگل پلی شناخته شده اند.

پردانلودترین کشور ها نیز در پلتفرم گوگل پلی مطلق به کشور های هند و برزیل می باشد و در پلتفرم اپ استور نیز شاهد کشور های چین و ایالات متحده هستیم که با تعداد دانلود های بسیار زیاد نسبت به کشور های دیگر در صدر این آمار ها قرار گرفته اند.

بیشترین دانلود نرم افزار نیز میان هر دو پلتفرم برای واتساپ،تیک تاک،فیس بوک،اینستاگرام و فیسبوک مسنجر بوده است که با تعداد دانلود بسیار بالا توانسته اند در بین دیگر اپلیکیشین های قدرتمند دیگر مانند اسنپ چت در بالای جدول پردانلودترین اپلیکیشین ها قرار بگیرند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر