درخواست اینستاگرام به خاطر کرونا ویروس

درخواست اینستاگرام به خاطر کرونا ویروس

بعد از شیوع ویروس کرونا دنیای فناوری و تکنولوژی و تمامی صنف های موجود در دنیا دچار تغییر و تحولی متفاوت شده اند و دچار برخی از ایرادات شده اند که تا به حال وجود نداشته است و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد برخی از اتفاقات جالب باشیم.

اولین اتفاقی که در دنیای فناوری افتاد حذف شدن نمایشگاه های فناوری به ترتیب بود که یکی از بدترین سال های خود را در حال سپری کردن می باشد که واقعا حال همه ما هایی را که به دنیای فناوری وابسته هستیم را به نوعی گرفت.

بعد از این همه ماجرا رسیدیم به برخی از خدمات جالب و قابل توجه برخی از شرکت های بزرگ جهانی که باعث شده است تا شاهد انجام کار های انسان دوستانه از سوی این شرکت ها و غول های بزرگ دنیای فناوری بخاطر ویروس کرونا باشیم.

درخواست اینستاگرام به خاطر کرونا نیز یکی از جالب ترین اتفاقات این دوره می باشد که می تواند پیامد های بسیار جالب و خاصی داشته باشد، از دیروز در اپلیکیشین اینستاگرام شاهد برخی از پیام به صورت انگلیسی هستیم که در آنها لینکی نیز قرار داده شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

درخواست اینستاگرام به خاطر کرونا ویروس

در آن پیام ها نوشته شده است: به کرونا توجه بیشتری بکنید، این ویروس خطرناک است و یک لینک به صفحه رسمی یونیسف داده است که در آن بخش های مختلفی برای جلوگیری از کرونا و اهدا برخی از کمک های نقدی و غیر نقدی برای مهار این ویروس خطرناک وجود دارد.

درخواست اینستاگرام به خاطر کرونا !

علاوه بر اینستاگرام شرکت های دیگر مانند آمازون و یوتیوب نیز در پیام های جداگانه از کاربران خود خواسته اند تا با ماندن در خانه برای شیوه ویروس کرونا به طور جدی جلوگیری کنند تا باعث نشوند تا افراد زیادی در جامعه دچار برخی از مشکلات شوند.

متاسفانه در کشور ها ایران توجه زیادی به این ویروس خطرناک و همه گیر نمی شود و مردم با بی توجهی خود باعث به خطر افتادن جان افراد بسیار زیادی می شود که باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار تلخ در این مدت کوتاه بیافتد که جز پشیمانی چیزی نخواهد داشت، از شما خواهش می کنیم تا با ماندن در خانه های خود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا کمک کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر