اوپو درخواست برند OCAR را ثبت کرد

تولید کنندگان گوشی های هوشمند علاقه زیادی به تجارت خودرو های هوشمند دارند. امثال شیائومی، اوپو ، اپل و دیگر سازندگان این صنعت علاقه خود را غیرمستقیم نشان می دهند. از آن زمان شیائومی اعلام کرد که خودروی های الکتریکی با برند اختصاصی خود را خواهد ساخت. یکی از سازندگان این صنعت، هواوی در زمینه خودرو سابقه دارد. درست است خودرو تولید نکرده ولی قطعاتی را برای خودرو ها تولید کرده است. علاوه بر این، این شرکت برخی از مدل هایی را که به طور مشترک می سازد، به فروش می رساند.

برند OCAR

طبق گزارشات اخیر، شرکت ارتباطات موبایل اوپو، اخیرا تقاضای ثبت برند OCAR را کرده است. دسته بندی این برند تجاری “ابزار علمی” است. وضعیت این برند هم اکنون در انتظار بررسی اساسی است. گروه اوپو در حال آماده سازی برای ساخت خودرو است. موسس چن مینگ یونگ یک تیم را برای تحقیق در این زمینه هدایت کرد، وی قبلا منابع و استعداد های زنجیره صنعت خودرو را هم کشف کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
برند OCAR

بر اساس گزارش ها، اوپو در حال تحقیق، درک و انجام برخی تحقیقات پیشین است، اما فعلا به طور رسمی پروژه را تاسیس نکرده است. مقامات اوپو همچنین پاسخ دادند که این شرکت همیشه از لحاظ اتصال خودروی بین به خودرو و از جمله گسترش شارژ فلاش به حوزه خودرو، طرح و نقشه ای داشته است.

فعلا، اطلاعات زیادی در مورد خودروی برقی آینده اوپو وجود ندارد. با این حال، با استفاده از برند تجاری، این شرکت در مورد ورود به تجارت خودروی های برقی جدی است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر