درخواست ناسا برای طراحی جدید سرویس بهداشتی فضایی

درخواست ناسا برای طراحی جدید سرویس بهداشتی فضایی

سازمان ناسا در بیانیه از کاربران و طرفداران خود خواسته است تا این سازمان را در طراحی جدید خود حمایت کند و از آنها خواسته است تا ایده ها و نظرات خود را درمورد مسئله ای که این شرکت در حال کار کردن بر روی آن و ویژگی های آن می باشد را برای آن ارسال کنند.

این سازمان در نظر دارد تا یک سرویس بهداشتی برای فضانوردانی که به سیاره ماه سفر می کنند طراحی کند و برای نوع طراحی آن و استفاده از حالت های متنوع و ویژگی های خاص آن از طرفداران خود درخواست کرده است تا این تیم را همراهی کنند.

علاوه بر همراهی در این پروژه، ناسا قول داده است علاوه بر حمایت از طراح و ارائه دهنده این ایده به عنوان جایزه یک مبلغی را به فرد اهدا کند و برای همکاری های متنوع و زیاد از فردی که طرح آن مورد استقبال و قبول واقع شود دعوت به همکاری خواهد شد.

درخواست ناسا برای طراحی جدید بسیار جذاب می باشد و قطعا از سراسر دنیا شاهد ارسال طرح ها و شکل های متنوع برای این پروژه خواهیم بود که ناسا یک قدم بلند و بزرگ دیگری را برای ارسال فضانوردان و سکونت آنها در سیاره ماه دارد که پروژه بزرگی محسوب می شود.

سازمان ناسا فکر و پروژه های بسیار بزرگی را در نظر دارد و قطعا برای اجرایی کردن آنها حالت های متنوع و زیادی را در نظر دارد که می خواهد با برنامه های از قبل تعیین شده خود تمامی آنها را اجرا کند که باز هم شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالبی از سوی این شرکت خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
درخواست ناسا برای طراحی جدید سرویس بهداشتی فضایی

درخواست ناسا برای طراحی جدید

این اولین بار نمی باشد که فراخوان طراحی برای محصولات و تجهیزات ناسا از سوی کاربران می باشد و در سری های قبلی نیز ناسا از طرفداران خود طرح هایی را برای ساخت برخی از موشک ها و حتی برخی از تجهیزات میلیون دلاری کمک خواسته بود.

این کار ناسا باعث می شود تا تعامل این سازمان با دیگر افرادی که خلاقیت بسیار بالایی دارند بسیار زیاد شود و این یعنی یک اتفاق بسیار مناسب و عالی برای تمامی طرفداران ناسا به اضافه خود ناسا می باشد که می تواند به تمامی اهداف خود دسترسی داشته باشد.

تمامی طرح ها به سایت رسمی ناسا ارسال خواهند شد و یکی از این طراحی ها از سوی ناسا تایید خواهد شد و در ادامه برای همکاری های متنوع و استفاده از طرح ها درخواستی کاربران از آنها دعوت خواهد شد تا با سازمان ناسا وارد همکاری بسیار جذاب و فوق العاده شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر