درگاه خرید واتساپ در برزیل راه اندازی شد

درگاه خرید واتساپ در برزیل راه اندازی شد

درگاه پرداخت اینترنتی درون برنامه ای واتساپ که از نرم افزار فیسبوک پای استفاده می کند که به کاربران این اجازه را می دهد تا بدون خارج شدن از برنامه اصلی پرداخت های خود را انجام دهند که قابلیتی بسیار جذاب و فوق العاده از سوی این شرکت می باشد.

این تراکنش ها توسط فیسبوک اداره می شود و قطعا از کیفیت و امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این باعث می شود تا کاربران با امنیت بسیار زیاد و با آسودگی خاطر به انجام کار های خود بپردازند و ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های عالی خواهیم بود.

این قابلیت برای کاربران برزیلی فعال شده است و طبق گفته های واتساپ برای دیگر کاربران در سراسر دنیا آغاز خواهد شد تا آنها نیز بتوانند با استفاده از این حالت بهترین کاربردی و عملکرد ممکن را از این طریق داشته باشند و ما شاهد اتفاقات متفاوت و جالبی خواهیم بود.

درگاه خرید واتساپ از قابلیت های بسیار جذاب و متنوع این شرکت محسوب می شود که از چند ماه قبل این شرکت بر روی آن کار می کرد که بلاخره بعد از گذشت چند ماه این حالت راه اندازی شد تا شاهد حالتی بسیار جذاب و خاص باشیم.

بعد از ملحق شدن واتساپ به زیر مجموعه فیس بوک این نرم افزار دارای افزایش کاربران بسیار زیاد و در کنار آن شاهد افزایش قدرت این اپلیکیشن بودیم که باعث ایجاد یک حالت بسیار متنوع و جذابی از سوی این شرکت برای تمامی کاربران بودیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

درگاه خرید واتساپ در برزیل راه اندازی شد

راه اندازی درگاه خرید واتساپ

واتساپ با راه اندازی این قابلیت به کاربران خود این ویژگی را می دهد که بتوانند به بهترین شکل ممکن خرید های اینترنتی خود را انجام دهند و در نهایت می توانند با دسترسی داشتن به حالت های بسیار متنوع و جذاب این بخش بهترین حالت را داشته باشند.

از دیگر امکانات و قابلیت های این حالت می توان به پرداخت درون برنامه ای اشاره کرد که با یکبار لاگین شدن در سیستم پرداخت این نرم افزار شما فقط با زدن دکمه خرید و ثبت خرید می توانید تمامی تراکنش های مالی خود را از این طریق انجام دهید.

همچنین واتساپ اعلام کرده است قابلیت و حالت هایی که برای این حالت در نظر گرفته است اضافه خواهند شد و ما شاهد این خواهیم بود که قابلیت های متنوع و زیادی به این نرم افزار اضافه خواهد شد و قابلیتی جذاب و عالی محسوب خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. کاظم میگه

    جالبه واقعا
    خاک تو سر بچه های ما
    بچه های مردم از صبح تا شب اختراع میکنن اونوقت بچه های ما از صبح تا شب ولگردی خخخخخخ

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر