آموزش ساخت فولدر و دسته بندی چت های تلگرام

آموزش ساخت فولدر و دسته بندی چت های تلگرام

پیام رسان تلگرام جزو محبوب ترین برنامه های موجود در میان دیگر پیام رسان ها می باشد که با داشتن قابلیت های متنوع و بسیار جذاب باعث شده تا کاربران زیادی از سراسر دنیا جذب این پیام رسان قدرتمند و بسیار کاربردی تلگرام شوند.

این پیام رسان قدرتمند دارای ویژگی های بسیار جذاب و خاصی می باشد که به کاربران خود این امکان را می دهد که بتوانند از حالت های بسیار مناسب و قابلیت های بسیار مناسب این برنامه برای پیشبرد اهداف خود در بخش کاربری از آنها استفاده کنند.

یکی از قابلیت های جذاب تلگرام که می خواهیم در این مطلب به آن بپردازیم، حالت ایجاد دسته بندی چت های تلگرام می باشد که این شرکت توانسته این حالت را برای کاربران خود به وجود بیاورد که ما شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالب و خاص آن می باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای استفاده از این ویژگی باید به داخل نرم افزار تلگرام مراجعه کنید و بعد از وارد شدن به داخل نرم افزار، روی گزینه سه نقطه که در قسمت سمت چپ بالا کلیک کنید تا یک منوی انحصاری که به صورت اتوماتیک در داخل نرم افزار تلگرام وجود دارد برای شما باز شود.

بعد از وارد شدن به این منو روی گزینه تنظیمات یا همان settings کلیک کنید تا یک منوی دیگر برای شما باز شود که در داخل آن گزینه های متفاوت و کاربری زیادی وجود دارد که هرکدام از آنها ویژگی های خاصی دارند، در داخل این منو روی گزینه فولد یا Folder کلیک کنید.

روی گزینه create new folder کلیک کنید تا یک منوی دیگر برای شما باز شود و در داخل آن نیز می توانید اقدام به دسته بندی کردن چت های مورد نظر خود اقدام نمایید و نسبت به هر کانال و یا حساب های کاربری که دارید می توانید اقدام به گروه بندی تمامی این تماس ها بکنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر