مارک ارزان و محبوب موبایل دستگاه جدیدی سال آینده راهی بازار خواهد کرد

مارک ارزان و محبوب موبایل دستگاه جدیدی سال آینده راهی بازار خواهد کرد

اگر چه پوکوفون تنها یک دستگاه دارد  ، اما مارک تجاری که بخشی از سازنده شیائومی است تا کنون بسیار محبوب شده است و به نظر می رسد اکنون یک گوشی دیگری در حال توسعه دادن است .

این خبر از الوین تس ، رئیس پوکوفون به دست آماده است ، که در توئیتر خود نوشت : شما بیشتر از پوکو در سال ۲۰۲۰ می شنوید . این بدان معنی است که پوکوفون گوشی قبل خود را به عنوان پوکو F1 در برخی از نقاط جهان منتشر کرده است .

طرفداران تلفن های هوشمند با بودجه مناسب خوشجال خواهند شد ، زیرا پوکوفون F1 یک تلفن با بودجه بسیار چشمگیر بود ، حداقل به عنوان اولین کارها ، مثل دوربین های عقی دوگانه ، باتری بزرگ و شارژ سریع .

پیش بینی از پوکوفون F2 می تواند بسته به زمان عرضه گوشی در سال ۲۰۲۰ ، برخی از این ویژگی ها را با تمام فناوری های جدید از ۱۸ یا ۲۴ ماه گذشته ایجاد کند .

صدایی از توئیت تس که پس از ارسال خیلی سریع حذف شد . این می تواند به معنی انواع مختلفی باشد ، اما شما باید اخبار اصلی را با کمی نمک بشنوید .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوشی جدید شیائومی از سری جدید

این احتمال وجود دارد که اطلاعات وی نادرست بوده باشد ، و در حقیقت به زودی چیزی ار پوکوفون شیائومی به دست نمی آید . از کجا به نظر می رسد پوکوفون و ردمی یکی دیگر از برند های متعلق به شیائومی در ساخت تلفن های با بودجه مشابه به این سری ها ، نظر دقیقی را در پیش گرفته است ، شیائومی می توانست آنها را بسیار رقابتی تلقی کند و نسخه های قبلی را فراموش کند .

ما انتظار نداریم که این اتفاق بیقتد ، زیرا عجیب است که یک صدای جیر جیر از چهره مهم این شرکت کاملا اشتباه باشد . شاید این گوشی هوشمند نباشد و همانند گمانه زنی ها مربوط به تلفن نباشد .

حدف نیز می تواند به منظور خنک کردن حدس و گمان ها در مورد وجود پوکوفون F2 باشد ، چه این امر باعث کاهش میزان افزایش وزن در اوقت زیاد یا کاهش خطر بروز هرگونه انتشار شود . با این حال ، واضح است که این کار فرضیه کار نکرده و همان طور که ما گزارش می دهیم .

همچنین  ممکن است که پوکوفون یا شیائومی خیلی زود قصد راه اندازی این برنامه را دارند و نمی خواهند مه تائید غیر رسمی تس برای تحت الشعاع قرار گرفتن اعلامیه رسمی باشد .

اگر این گونه باشد ، خیلی زود می توانیم شاهد انتشار پرچمدارد جدید با بودجه مناسب باشیم . اگر چه که به محز اعلام رسمی یا هرگونه خبر غیر رسمی از این گوشی و گوشی های دیگر ما هر زود تر آن را منتشر خواهیم کرد .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر