دستیار صوتی در ویندوز ۱۰ اجرایی خواهد شد

دستیار صوتی در ویندوز ۱۰ اجرایی خواهد شد

دستیار صوتی بسیار پیشرفته و قدرتمند از سوی شرکت شرکت مایکروسافت قرار است به زودی در ویندوز ۱۰ راه اندازی شود و قابلیت های بسیار خاص و جذابی به همراه خواهد داشت که باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ایده آل و جذابی خواهند بود.

شرکت مایکروسافت بهترین عملکرد و حالت را برای این بخش در نظر گرفته است که در عین جذاب بودن بسیار فوق العاده خاص و بسیار عالی خواهد بود که عملکرد بسیار ایده آل و جذابی از خود به نمایش خواهد گذاشت که عالی و جذاب خواهد بود.

مایکروسافت برنامه های بسیار زیادی برای این بخش در نظر دارد و می خواهد تمامی آنها را در بهترین حالت ممکن خود اجرایی کند که بسیار ایده آل و همچنین فوق العاده خواهد بود که این شرکت باعث می شود تا اتفاقات بسیار خاصی از سوی این شرکت عرضه شود.

دستیار صوتی در ویندوز ۱۰ حالت خاصی به کاربران منتقل خواهد کرد تا آنها بتوانند در بهترین حالت ممکن بهترین اتفاق را از خود رقم بزنند که واقعا این اتفاق می تواند بسیار مناسب و خاص باشد که برای جستجو برخی موارد از این بخش استفاده کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای تایپ کردن در کادر جستجو ویندوز ۱۰ کاربران می توانند با بهره گیری از این حالت در سرعت ترین زمان ممکن به نتایج دلخواه خود دسترسی داشته باشند، این اتفاقات باعث می شود تا قسمت رابط کاربری ویندوز ۱۰ به طور شگفت انگیزی افزایش داشته باشد.

دستیار صوتی در ویندوز 10

دستیار صوتی در ویندوز ۱۰

این قابلیت قرار است به صورت یک آپدیت کامل و جامع برای ویندوز ۱۰ عرضه شود که واقعا بسیار خاص و ایده آل می باشد که از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری ارائه داده خواهد شد که در عین جذاب بودن بسیار خاص و ویژه خواهد بود.

چنین ویژگی در ویندوز ۱۰ بسیار خالی می باشد و با انتشار این حالت می توان گفت یک سیستم عامل بسیار کامل و جامع از سوی مایکروسافت خواهد بود که با عرضه آپدیت های کامل بهترین عملکرد و اتفاق را برای این سیستم عامل قدرتمند به وجود خواهد آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر