دستیار صوتی گوگل با تلویزیون سامسونگ عرضه می شود

دستیار صوتی گوگل با تلویزیون سامسونگ عرضه می شود

طبق گفته های گوگل قرار است محصولات تازه عرضه شده سامسونگ با بهره گیری از فناوری دستیار صوتی گوگل همراه باشد که نشان دهنده همکاری این دو شرکت می باشد که در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان حساب ویژه ای روی این مسئله باز کرد.

این اتفاق نشان دهنده یک همکاری منحصر به فرد و خاص از سوی دو غول بزرگ دنیای فناوری می باشد که به زودی شاهد عرضه نهایی آنها به بازار های جهانی خواهیم بود که در بالاترین سطح خود قرار خواهند گرفت و این نشان دهنده موفقیت بالای هر دو شرکت خواهد بود.

سامسونگ تلویزیون های جدید خود را تا هفته آینده به بازار های جهانی عرضه خواهد کرد و طبق گفته گوگل این تلویزیون های هوشمند به دستیار صوتی گوگل مجهز خواهند شد تا دو قابلیت فوق العاده در یک محصول قرار داده شود که بسیار جذاب و خاص می باشد.

دستیار صوتی گوگل با تلویزیون سامسونگ می تواند ترکیب فوق العاده و هوشمندانه ای را اجرا کند و در نهایت شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی هر دو شرکت برای بازار های جهانی خواهیم بود که برای فروش موفقیت آمیز اقدام خواهند کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این حالت ها می تواند بسیار فوق العاده و خاص باشند و نگاه کلی و همچنین قابلیت بی نظیر این شرکت نشان دهنده اتفاقات بی نظیر و بسیار ایده آل از سوی این شرکت می باشد که واقعا از تمام توان خود برای اجرایی کردن این پروژه فوق العاده صرف می کنند.

دستیار صوتی گوگل با تلویزیون سامسونگ

دستیار صوتی گوگل با تلویزیون سامسونگ

در یک نگاه کلی به اقدامات هر دو طرف شاهد حالت های خاص و مناسب خواهیم بود که برای اجرایی کردن آنها به بهترین شکل ممکن اقدام می کنند و قطعا فروش خوبی در بازار های جهانی از خود به ثبت خواهند رساند تا شاهد اتفاق فوق العاده خاص باشیم.

اتفاقاتی که هر دو شرکت می خواهند انجام دهند بسیار هوشمندانه و خاص می باشد و آمار فروش تلویزیون های جدید سامسونگ با این فناوری پیشرفته تر خواهد بود و این قابلیت ها توانایی این را خواهند داشت که در بالاترین سطح خود قرار داشته باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر