دست و پنجه شیائومی و ریلمی با تراشه اسنپدراگون ۸۷۵

دیروز یک روز هیجان انگیز بود زیرا یک رویداد رونمایی اپل به وقوع پیوست. این غول فناوری اپل واچ و آیپد های جدید خود را رونمای کرد. با این حال، آن ها در این مراسم، قدرتمندترین تراشه موبایل خود یعنی A14 بیونیک را رونمایی کردند.

تراشه جدید برای اولین بار در آیپد ایر مورد استفاده قرار خواهد گرذفت. سپس سری آیفون ۱۲ تامین خواهد شد که انتظار می رود ماه آینده رونمایی شود. پاسخ کوالکام در این باره چیست ؟ خوب، شرکت های چینی مثل شیائومی و ریلمی شروع به تست تراشه اسنپدراگون ۸۷۵ کرده اند.

همانطور که بعضی از شما ها هم در جریان هستید، کوالکام چند ماه پیش تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس را روانه بازار کرد. این اندکی افزایش نسبت به اسنپدراگون ۸۶۵ موجود داشت.

با این حال، همه می دانیم که اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس پاسخ واقعی کوالکام در مقابل تراشه A14 بیونیک اپل نیست. از آنجایی که اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس مبتنی بر فرایند ۷ نانومتری تولید تراشه است. این در حالی است که تراشه A14 اپل اولین تراشه مبتنی بر فرایند ۵ نانومتری است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دست و پنجه شیائومی و ریلمی با تراشه اسنپدراگون ۸۷۵

معنی تراشه ۵ نانومتری کوالکام اسنپدراگون چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. این همان چیزی است که اسنپدراگون ۸۷۵ ارائه می کند. درست بعد از این رویداد، مقامات ردمی شیائومی و ریلمی محصولات خود را با تراشه های ۵ نانومتری فاش کردند.

ابتدا لو ویبینگ، مدیر عامل ردمی در مورد اولین تبلت جهان به تراشه ۵ نانومتری اظهار نظر کرد. وی گفت، آیا شما منتظر محصولات جدید مبتنی بر تراشه های ۵ نانومتری هستید ؟

تیزر دوم هم از طرف مقام ریلمی منتشر شده است که می گوید؟ سری ها به تراشه گل سر سبد ۵ نانومتری مجهز خواهند شد. او همچنین دو نام این سری که شامل ریلمی ایکس و ریلمی V است را نشان داد. اکنون این یک ایده کاملا خوب است که ما از دریافت یک تراشه پرچمدار برای اندروید که طی فرایند ۵ نانومتری ساخته شده است فاصله زیادی نداریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر