دلیل اصلی اهمیت نوت ۱۰ لایت

جک هدفون نیست

دلیل اصلی اهمیت نوت ۱۰ لایت

در یک اتاق بسته و کم نور در CES، سامسونگ کاری کرد که بسیار معمولی فوق العاده است. بزرگترین مارک تلفن در جهان نسخه پایین تلفن پریمایر خود را برای کابران به نمایش گذاشت. ایجاد یک نوع ارزان تر از دستگاه ۱۰۰۰ دلاری خیلی هم نادر نیست. همه تلفن سازان در تلاش هستند که کاربرانی که خواستار خرید تلفن با بودجه فروتنانه تری را به خود جلب کنند. آنچه منحصر به فرد است این است که به طور خاص برای این گوشی اتفاق افتاده است.

از زمان راه اندازی سری گلکسی نوت در سال ۲۰۱۱ این سری نمایانگر اوج سامسونگ در مشخصات و عملکرد است، در حالی که خط تولید گلکسی S جریان اصلی است . گلکسی S10 لایت جدید نیز وجود دارد نوت اصلی برای صفحه نمایش ۵.۳ اینچی و قلم S pen است که می توانید برای حرکت، ترسیم و نوشتن روی صفحه نمایش استفاده کنید. اولین گلکسی نوت که در زمان خود بسیار خنده دار تلقی می شود، به طور یک دست از روند گوشی های صفحه بزرگ یا فبلت ها چشم پوشی کرد.

از آن زمان، سامسونگ با دقت خانواده تلفن های نوت را پرورش داده و از این دستگاه برای آزمایش صفحه های خمیده استفاده می کند که اکنون نمونه ای از گوشی های سطح بالای آن است. در حقیقت سامسونگ به طور مرتب قدرتمندترین مشخصات خود از جمله بزرگترین صفحه نمایش، پیشرفته ترین مشخصات دوربین و بزرگترین ظرفیت باتری و ذخیره سازی را که به صورت سالانه گلکسی نوت عموما در ماه آگوست برگزار می شود، در آن ذخیره می کند.

به همین دلیل انگیزه سامسونگ برای ایجاد یادداشت لایت کاملا بر عکس هر آنچه را که برای نوت در نظر گرفته است. سامسونگ در ساخت نوت ارزان تر و اساسی تر، ویژگی های بارز و ماندگار ترین نوت از قلم دیجیتال نیز استفاده می کند.

تفاوت نوت ۱۰ لایت با نسخه اصلی

بر خلاف نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس ، نوت ۱۰ لایت از ظاهر و ویژگی های متفاوتی برخوردار است، تقریبا می تواند یک گوشی کاملا جدید باشد. صفحه نمایش بزرگ ۶.۷ اینچی را حفظ می کند، اما وضوح بسیار کمتری دارد. به جای خمیده دارای یک طرف راست است، یک جک هدفون که نوت ۱۰ فاقد آن بود و یک مثلث متفاوت از سنسور های دوربین در یک مربع جدید قرار دارند. یک مورد که با همتای خود مشترک است قلم است که به همان اندازه پاسخگو و توانمند به نظر می رسد که در نوت ۱۰ پلاس است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ هنوز قیمت با تاریخ عرضه را اعلام نکرده است، اما این یک حدس است که امکان این که این نسخه کمتر از نیمی از قیمت خرده فروشی ۹۵۰ دلاری نوت ۱۰ قیمت دارد.

قیمت نهایی هر چه باشد، یک نوت ارزان فرصتی را برای سامسونگ ایجاد می کند تا قلم S pen را به یک بازار کاملا متفاوت از خریداران برساند، قیمتی آگاه و علاقه مند به انعطاف پذیری نوشتن بر روی صفحه نمایش . معرفی نوت به مخاطبان جدید دو فایده اصلی دارد.

اولین مورد این است که می تواند با سیلابی کردن بازار با تلفن به هر قیمتی، به تقویت بازار سامسونگ به عنوان برترین برند هوشمند تلفن همراه در جهان کمک کند. به عنوان مثال، در حال حاضر سه نسخه گلکسی نوت و پنج گلکسی( S10s ,5G, Plus, standard S10, S10E, S10 Lite) در حال حاضر وجود دارد.

دومین مزیت بودجه تبصره نوت ۱۰ استراتژیک تر است. سامسونگ غالبا گفته است که کاربران نوت وفادارترند و بیشتر از هر مدل دیگری از هر مارکی خرید نسل های آینده تلفن نوت را دارند. اگر سامسونگ بتواند مخاطبان جدیدی از خریداران نوت را به خود جذب کند، می تواند به امنیت فروش آینده کمک کندو شاید صاحبان نوت ۱۰ لایت به نسخه های دقیق تر تلفنهای نوت بعدی کمک کند.

با توجه به نوت ۱۰ لایت ، سامسونگ ممکن است یک تلفن دروازه ای برای مالکیت نوت طولانی مدت ایجاد کند. فقط زمان فروش آینده را خواهد گفت.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر