دلیل خداحافظی الجی از بازار موبایل :مرگ شرکت محبوب کره ای

دلیل خداحافظی الجی از بازار موبایل :مرگ شرکت محبوب کره ای

طی هفته گذشته شایعات و اخبار زیادی درمورد خداحافظی الجی از بازار گوشی های هوشمند منتشر شده و این یکی از بدترین خبر های سال ۲۰۲۱ محسوب می شود. اتفاقات و حالت هایی که شرکت کره ای در مدت از خود به نمایش گذاشته در ایده آل ترین حالت ممکن به ثبت رسیده است.

ویژگی های خاص و قابل توجه الجی در ارائه خدمات خاص خود به بهترین نحو ممکن باعث شده تا از دیدگاه منطقی و بسیار هوشمندانه ای به سمت عملکرد این شرکت در سال های اخیر نگاه کنیم که توانسته بود نام خود را به عنوان یکی از برترین ها در حوزه موبایل ثبت کند.

شرکت کره ای الجی محصولات فوق العاده خاص و جذابی از خود به نمایش گذاشته بود و همین ویژگی باعث به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار هوشمندانه و ایده آل برای این شرکت شده بود و حالا با خداحافظی خود تمامی این محصولات را به فهرست خاطره انگیز ترین محصولات اضافه کرد.

دلیل خداحافظی الجی از بازار موبایل بخاطر ضرر بسیار زیاد این شرکت در چند سال اخیر و عدم فروش محصولات بود که تصمیم جنجالی برای این شرکت را به همراه داشت، الجی در سه ماهه اول ۲۰۲۱ فقط ۱۰۰ هزار دستگاه فروش داشت که نسبت به کل بازار موبایل ۱ درصد هم محسوب نمیشد.

این افت شدید الجی بخاطر تولید و کم بودن خلاقیت در محصولات این شرکت بود که متاسفانه با عیب های بسیار عجیبی همراه بود، نوع طراحی و ساختار گوشی های الجی در برخی از نسخه ها باعث شد تا کاربران از این برند فاصله بگیرند و همین موضوعات باعث کاهش فروش و طرفداران این شرکت کره ای شد.

دلیل خداحافظی الجی از بازار موبایل

دلیل خداحافظی الجی از بازار موبایل

نوآوری هایی که الجی برای گوشی های جدید استفاده کرد چندان جالب نبود و به نوعی در دیگر محصولات شرکت های رقیب وجود داشت، شرکت کره ای برای بقا در بازار موبایل مجبور به استفاده از فناوری های جدید و همچنین ایده آل بود که باز هم این روش پاسخگو شرکت کره ای نبود.

الجی وینگ یک محصول جذاب با نوآوری خاص بود اما متاسفانه بخاطر بالا بودن قیمت و تک نسخه بودن محصول فروش چندانی برای الجی به همراه نداشت و در نهایت باعث شد تا این شرکت به فکر ترک بازار قدرتمند موبایل باشد که قطعا افراد زیادی از شنیدن این خبر ناراحت شدند.

شرکت کره ای ال جی بعد از ترک این بازار به سوی تولید تراشه های نیمه هادی و تلویزیون های نسل جدید سوق داده خواهد شد و طبق گفته مدیر ارشد این شرکت، قرار است سری تلویزیون های هوشمند در دستور کار این شرکت کره ای باشد و تلویزیون های اسمارت از سوی الجی تولید شود.

در یک جمله احساس خود از الجی را زیر همین پست بنویسید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر