دلیل خروج بنیانگذار وان پلاس کارل پی آشکار شد

اخیرا، شنیدیم که کار پی، بنیانگذار وان پلاس، شرکت را ترک می کند تا استارتاپ خود را ایجاد کند. در آن زمان، این خبر تنها یک شایعه بود. با این حال امروز خود کارل پی در وب حاضر شد و همه شایعات را تایید کرد.

دلیل خروج بنیانگذار وان پلاس
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق شایعات، پی تصمیم گرفت بلافاصله درگیر پروژه جدیدی شود، اما ظاهرا اینطور نیست. به احتمال زیادی، او این کار را به مرور انجام خواهد داد، اما به گفته خود پی، این دلیل اصلی ترک او نیست. او تنها منتظر بود که مرجصب بزرگی بگیرد تا کمی استراحت کند و وقت از دست رفته را جبران کند و وقت بیشتری را با خانواده و دوستانش بگذراند. نامه کارل بدین شکل است.

بعد از نزدیک به ۷ سال حضور در وان پلاس، من تصمیم سختی برای خذافظی گرفتم.

من بزرگ شدن و وقت زیادر را صرف اینترنت، ساخته محصولات و جوامع کردم. دیدن اینکه ایده های موجود در ذهن فرد می تواند به واقعیت تبدیل شود و زندگی مردم را تحت تاثیر قرار دهد، لذت زیادی به می می دهد و از همان ابتدا می دانستم که این راهی برای من است.

جهان در سال ۲۰۱۳ به یک مارک گوشی هوشمند نیاز نداشت. اما ما روش های بهتر انجام کار را دیدیم و آرزو داشتیم که اوضاع را بهم بزنیم. محصولات بهتر ساخته شده ما دست به دست کاربران می چرخد. با قیمت مناسب تر سریع به امروز منتظر می مانید و وان پلاس نیرویی قدرتمند است که باید در مورد گوشی های هوشمند پرچمدار حساب شود. و با خط تولید جدید نورد، این موفقیت در بخش های دیگری ادامه خواهد یافت.

با شروع وان پلاس به تازگی ۲۴ ساله شدم، جایی است که بیشنر ۲۰ سالگی ام را در آن گذرانده ام و همچنین جایی که بزرگ شده ام. از مصاحبه عصبی با اولین کارمندم، تا مواجعه با ترس شدید مرحله ای برای اولین بار که من محصولی را ارائه دادم، تا یادگیری نحوه اداره تیم … سفر واقعی بوده است. چیز هایی که ما به دست آورده ایم و یاد گرفته ایم، نمی تواند یک ماجراجویی با ارزش تر را تصور کنم.

جامعه ما قبل از اینکه حتی محصول داشته باشید به جنبش پیوست، در حالی که تمام آرزو ها و ایده ها ما بود. از حضور صد ها نفر در حضور فرد و هزاران فرد در مراسم رونمایی ها و ده ها میلیون خرید محصولات در سراسر جهان; می خواهم از همه شما تشکر کنم که در طول این سال ها به ما اعقاد داشته اید.

و تیم مردم شگفت انگیر من را خوش حال کرده اند. دوست هایی که در این اواسط پیدا کرده ام گرانبها ترین قسمت های این سفر بود. با استفاده از آنها این شرکت توانا شد.

من جاودانه از پیت سپاسگزام که در این اوایل زندگی ام بدون مدرک دانشگاهی فرصتی برای من پیدا کرد و به اسم او چیزی جز یک رویدا نبود. اعتفاد، مربیگری و رفاقت هرگز فراموش نخواهد شد. با تشکر از صرفت یک عمر شما.

من هرگز پشیمان نشده ام که به احساس روده ام اعتماد کرده ام، د این بار فرقی نمی کند. در این سال ها وان پلاس مورد توجه من قرار گرفته است و هر چیز دیگری باید یک صندلی عقب باشد. من مشتاقانه منتظر می مانم که برای از بین برد فشار خون و رسیدن به خانواده و دوستانم وقت بگذارم. و سپس قلب من را دنبال کنید تا به چیز های بعدی برسید.

با تشکر

کارل.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر