دوربین آیفون ۱۲ بسیار بهتر از آیفون ۱۱ است

متخصصان دکسومارک یک سری به نام تست های آیفون ۱۲ را در سه قسمت تکمیل کردند: در تست اول، دوربین آیفون ۱۲ پرو را بررسی کردند، در مرحله دوم آیفون ۱۲ پرو مکس و اکنون به مدل پایه یعنی آیفون۱۲ رسیده اند که آیفون ۱۲ مینی هم دارای دوربین مشابه آیفون ۱۲ است.

اگر آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس با دریافت ۱۲۸ و ۱۳۰ امتیاز در رتبه های پنجم و چهارم رتبه بندی قرار بگیرند، عملکرد نسبتا خوبی داشته است، ولی با این حال آیفون ۱۲ عقب تر از آن ها است. امتیاز این گوشی هم ۱۲۲ می باشد و در رتبه ۱۳ لیست دکسومارک قرار دارد. این سطح سال گذشته گوشی هایی مثل شیائومی می نوت ۱۰ پرو و هواوی میت ۳۰ پرو ۵G است. با این حال لازم به ذکر است که دوربین آیفون ۱۲ بسیار بهتر از آیفون ۱۱ است.

آیفون ۱۲ با دریافت ۱۳۲ امتیاز برای گرفتن عکس، ۴۱ امتیاز برای زوم و ۱۱۲ امتیاز برای فیلمبرداری دریافت کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هنگام گرفتن عکس، کارشناسان اندازه گیری دقیق و رنگ ها را یادداشت می کنند اما توجه داشته باشید که دامنه دینامیکی می تواند گسترده تر هم باشد. فوکوس خودکار سریع و دقیق است و جزئیات آن هم خوب است. از طرف دیگر سر و صدای بیشتر نسبت به آنچه وجود دارد، داشت.

در فیلمبرداری، این گوشی هوشمند تنها ۱ امتیاز کمتر از آیفون ۱۲ پرو مکس کسب کرد. دامنه دینامیکی گسترده ای به دلیل پشتیبانی از دالبی ویژیون و رنگ های غنی و قرار گرفتن در معرض دید دقیق، و جزئیات خوب در نور روشن و تثبیت موثر وجود دارد. با این وجود، با کمبود نور، جزئیات از بین می روند و مشکل اصلی هنگام فیلمبرداری نویز است که حتی در شرایط نوری خوب هم قابل مشاهده است.

به طور کلی، اپل احتمالا همه چیز هایی را که از سنسور های ۱ مگاپیکسلی و اپتیکال های نصب شده در آیفون ۱۲ فشرده شده است، فشرده کرد. هنوز هم بسیار بهتر از آیفون ۱۱ عکس می گیرد و می توان گفت یک آپدیت دوربین منطقی دارا است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر