دوربین آیفون ۱۲ پرو مکس بهترین نیست

۱۶ اکتبر اپل پذیرش پیش خرید آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را شروع کرد. و امروز، بازرسان و منابع تخصصی شروع به دریافت نسخه های آیفون های جدید خود کردند.

اما تا ۲۱ اکتبر، آنها حق چاپ و بررسی و مقایسه را ندارد. از جمله کسانی که آیفون ۱۲ پرو مکس را برای این تست دریافت کردند، متخصصان بنچمارک دکسومارک بودند. آنها قبلا در مورد این گوشی هوشمند نظرات مقدمانی هم داده اند.

دوربین آیفون ۱۲ پرو مکس بهترین نیست

به طور خاص، آنها ابزار تردید کردند که لنز تله آیفون ۱۲ پرو مکس با قابلیت های خود تعجب آور و تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. به نظر آنها، نه فاصله کانونی به ۶۵ میلی متر افزایش یافته و نه زوم ایپیکال ۵ برابر برتری رقابتی نسبت به رقبا دارد.

همچنین از نظر قابلیت های موجود، دوربنی باید در مقایسه با لنز های زوم هواوی P40 پرو و شیائومی می ۱۰ اولترا که در آن سنسور هایی به ترتیب با فاصله کانونی ۱۲۵ میلی متری و ۱۲۰ میلی متری نصب شده اند، کمتر باشد.

دوربین آیفون 12 پرو مکس
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

چنین اظهاراتی قبلا نشانگر تردید کارشناسان دکسومارک در مورد دوربین آیفون ۱۲ پرو مکس بوده و بعید است نمره بالایی به محصول جدید اپل بدهند. با این حال، بیایید عجله نکنیم و منتظر بررسی کامل دکسومارک باشیم.

تست گلکسی نوت ۲۰ اولترا به پایان رسید و به جایگاه دهم دکسومارک دست یافت

سرانجام متخصصان دکسومارک بررسی گوشی هوشمند جدید سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا را منتشر کردند. با کمال تعجب این گوشی جدید کره ای ها نه تنها در رتبه بندی دکسومارک بهترین نبود. حتی نتوانست امتیاز مدل S20 اولترا را هم بدست آورد و تنها جایگاه دهم این لیست را توانست از آن خود کند.

نوت ۲۰ اولترا ۱۲۰ امتیاز برای کیفیت عکس و ۱۰۱ امتیاز برای فیلم دریافت کرد. اما هنوز، نوت ۲۰ اولترا یکی از بهترین گوشی های دوربینی است و فاصله آن با بهترین لیست تنها ۹ امتیاز است. و بسیاری در مورد این رتبه بندی سوالاتی دارند.

زمانی که نگاهی به دوربنی های گلکسی نوت ۲۰ اولترا می اندازیم، یک سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی، سنسور تله فوتو ۱۲ مگاپیکسلی و یک سنسور اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی را شاهد هستیم. در جلو هم یک سنسور با وضوح ۱۰ مگاپیکسلی وجود دارد.

  • سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی
  • سنسور پرپیسکوپ ۱۲ مگاپیکسلی
  • سنسور اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی
  • دوربین جلو ۱۰ مگاپیکسلی

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر