نصب دوربین تشخیص چهره پلیس لندن برای دستگیری مجرمان

نصب دوربین تشخیص چهره پلیس لندن برای دستگیری مجرمان

شاید وجود حریم شخصی برای بعضی از افراد مهم و خصوصی باشد و دوست نداشته باشد حتی پلیس به آن دسترسی داشته باشد، حریم خصوصی و امنیت یکی از پیچیده ترین ترکیبات دنیا در حوزه امنیت محسوب می شود که با یکدیگر به وجود می آیند.

حریم شخصی زمانی به وجود می آید که امنیت کاملی وجود داشته باشد و امنیت زمانی به وجود خواهد آمد که برخی از حریم های خصوصی و شخصی در دست افراد مطمئن و کار درست قرار بگیرد، بخاطر همین نیز ترکیب این دو می تواند یک امنیت ایده آل را به وجود بیاورد.

یکی از مثال های بزرگ درمورد حریم خصوصی ضعیف می توان به کشور چین اشاره کرد، امنیت در این کشور نسبت به دیگر کشور ها کمی ضعیف می باشد و دلیل آن نیز تراکم بیش از حد جمعیت این کشور می باشد که برقراری امنیت میان این جمعیت بسیار زیاد دشوار می باشد.

در کشور انگلیس نیز امنیت حساسیت بسیار بالایی دارد و گفته می شود وجود این امنیت باعث شده است تا این کشور به یکی از برترین کشور های دارای امنیت فعال در دنیا تبدیل شود بخاطر همین نیز این کشور در شهر لندن قرار است اقدام به نصب دوربین تشخیص چهره پلیس لندن برای دستگیری مجرمان و مظنونین انجام بگیرد.

این دوربین قرار است تمامی افرادی که مظنون به دستگیری هستند و یا دولت یا پلیس دنبال آن افراد می باشد پیگیری کند و با شناسایی از طریق چهره این افراد گزارش آنها را به صورت آنلاین به پلیس های مرکزی اطلاع برای دستگیری دهد.

نصب دوربین تشخیص چهره پلیس لندن برای دستگیری مجرمان

نصب دوربین تشخیص چهره پلیس لندن برای امنیت بالا

سال گذشته در کشور انگلستان حدود ۷۰ درصد از مجرمین توانستند از دست پلیس های این کشور به راحتی رد شوند و هیچ یک از پلیس های کشور انگلیس مخصوصا شهر لندن متوجه حضور این افراد نبوده اند که باعث شده است تا این افراد به کار های بدی دست بزنند.

پلیس لندن بخاطر اینکه این شهر یکی از شهر های بزرگ بین المللی می باشد و رفت و آمد افراد در این شهر بیشتر از بقیه شهر های این کشور می باشد باعث شده است دست به تغییراتی در ایجاد امنیت این شهر کرده است که یکی از آنها نصب دوربین های مداربسته مجهز به تکنولوژی تشخیص چهره خواد بود و چهره مظنونین را با شناسای اولیه به پلیس محلی خبر خواهد داد.

نصب این دوربین ها می تواند باعث شود حریم خصوصی افراد بیشتری که در شهر لندن رفت و آمد می کنند از بین برود بخاطر همین نیز برخی از افراد از ایجاد اینگونه دوربین ها اعتراض کرده اند و خواستار لغو نصب این دوربین ها شده اند، پلیس مرکزی لندن نیز تایید کرده است این دوربین ها تا چند ماه دیگر در تمام نقاط لندن نصب خواهد شد و این خبر یکی از داغ ترین موضوعات دنیای مجازی شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر