سری میت ۴۰ هواوی از دوربین درون صفحه ای استفاده نمی کند

غول تولید کننده چین، اواخر امسال از سری هواوی میت ۴۰ رونمایی خواهد کرد. این گوشی هوشمند از سری میت هواوی است که سالانه این شرکت یک مدل از آن را منتشر می کند. انتظار می رود این دستگاه نواآوری های جدیدی به همراه داشته باشد. اخیرا، گمانه زنی هایی مبنی بر وجود دوربین درون صفحه نمایش در سری میت ۴۰ منتشر شد. با این حا این فناوری هنوز در حال توسعه است و هیچ قطعیتی از استفاده آن در دستگاهی وجود ندارد.

میت 40

اگر چه استفاده از دوربین زیر صفحه نمایش تاثیر بسیار خوبی در طراحی تمام صفحه ایجاد می کند، اما این احتمالا فقط یک توهم باشد و واقعیت در کار نباشد. طبق گفته ناشر محبوب ویبو، ChanganDigital مدل مهندسی هواوی میت ۴۰ از دوربین زیر صفحه نمایش استفاده نمی کند.

با این حال، به دو دلیل می توان نیم نگاهی هم به احتمال وجود داشتن آن داشت. یکی این که، می تواند تفاوت بین مدل مهندسی و مدل واقعی وجود داشته باشد. و دوم اینکه سری هواوی میت ۴۰ بیشتر از یک گوشی در بر خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بنابراین مدل مهندسی مشاهده شده می تواند مدل استاندارد این سری باشد. بنابراین نمی شود گفت که احتمال استفاده از دوربین زیر صفحه نمایش برای سری میت ۴۰ از بین رفته است.

طبق گمانه زنی های اخیر، سری هواوی میت ۴۰ با صفحه نمایش ۰ هرتزی عرضه می شود. اگر به احتمال زیاد شاهد دو نمونه ۹۰ هرتزی و ۱۲۰ هرتزی باشیم. هواوی به باتری های این سری به خاصر صفحه نمایش ۹۰ هرتزی اهمیت خواهد کرد. علاوه براین سری میت ۴۰ همانند برنامه ریزی پیش خواهد رفت.

پردازنده ۵ نانومتری آن قبل از نیمه های ماه سپتامبر تحویل داده شده است. طبق گفته MobileWaferDarren، هواوی پیش از پایان سال به تراشه های زیادی احتیاج دارد. این شرکت به تراشه های ۵ نانومتری، ۷ نانومتری، ۱۶ نانومتری و ۲۸ نانومتری نیاز دارد. همچنین به تراشه بلوتوث هدست TWS هم که توسط های سیلیکون ساخته می شود نیاز دارد. تمام این تراشه های قبل از اواسط اه سپتامبر در دسترس خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع mydrivers

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر