دوربین های پشتی هواوی P40 همانند P30 است؟

اما قدرت دوربین سلفی P40 بیشتر از P30 است

چندین نشت اکنون حاکی از این است که هواوی P40 ممکن است دارای سه دوربین عقب باشد. یعنی همان عدد سلف آن، هواوی P30، اما یک رندر جدید حاکی از آن است که این گوشی ممکن است لنز اضافی را در قسمت جلویی بدست آورد.

این ارائه از منابع صنعت نزدیک به ۹۱ مایل، که تصویر را به اشتراک گذاشته اند، آمده است. ما می توانیم جلوی، پشت و پایین و یک طرف دستگاه را با جزئیات بسیار حوبی مشاهده کنیم و در حالی که برخی از این خط با شایعات قبلی که شنیده ایم، برخی از آن کاملا جدید است.

تصویر هواوی P40، دوربین های سلفی دوگانه، صفحه نمایش سوراخ پانچ و دوربین سه بعدی عقب لایکا را نشان می دهد.

نکته برجسته در اینجا وجود تنها سه دوربین عقب است که یک شایعه قبلی پیشنهاد کرده است و البته کمی تعجب آور است با توجه به اینکه انتظار داریم یک تلفن جدید از لنز های بیشتری نسبت به مدل قبلی خود داشته باشد.

نکته قابل توجه این است که هیچ لنز های مربعی به نظر نمی رسد، همچنین تعجب آور است زیرا لنز های زوم پراسکوپ هواوی P30 پرو و در واقع بیشتر لنز های پریسکوپ این طراحی را دارند، اما این فقط می تواند یک خطای رندر باشد.

در بخش جلویی چیز مهمی وجود دارد، همانطور که می توانیم دو دوربین را در قسمت سوراخ برشی در قسمت بالا مشاهده کنیم، دقیقا مانند سامسونگ گلکسی S10 پلاس اما در آن طرف صفحه نمایش.

انتظار داریم یکی از این دوربین ها یک دوربین استاندارد با وضوح بالا باشد و دیگری حسگر عمق به نوعی باشد که باعث می شود تیرگی پس زمینه بوکه برای عکس های بهتر پرتره بهبود یابد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نکته جالب دیگر عدم وجود جک هوفون ۳.۵ میلی متری است که هواوی P30 در اختیار داشت اگر چه نسخه پرو آن را نداشت.

به طور کلی، هر چند که این رندر هواوی P40 بسیار شبیه به هواوی P30 است، صرفه جویی در تفاوت های مشخص شده و بمب های دوربین ( که به جای آنکه زیر آنها باشد، فلش را در کنار لنز ها دارد ).

طراحی و مشخصات هواوی P40

امیدوارم این دستگاه از لحاظ مشخصات نسبت به طراحی، قدمی بزرگتر از مدل قبلی خود داشته باشد، اما در حال حاضر شایعات از نظر مشخصات دوربین و موارد دیگر در همه جای خود قرار دارند، بنابراین نمی توانیم به طور قطعی چیزی بگوییم.

مطمئنا در ماه مارس، هنگامی که هواوی تائید کرده است که دستگاه ها راه اندازی خواهد شد، اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد، اما احتمالا قبل از آن نشت بیشتری وجود دارد. بنابراین در دامه با ما همراه باشید تا در مورد تمام تلفن های آینده اطلاعات بیشتری کسب کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر