دوربین کانن EOS R3 بدون آینه تمام فریم رونمایی خواهد شد

دوربین کانن EOS R3 بدون آینه تمام فریم رونمایی خواهد شد

شرکت کانن با انتشار بیانیه ای به طور رسمی خبر استفاده از لنز های بدون آینه تمام فریم خود را تایید کرد و حالا باید منتظر رونمایی از این نسل جدید دوربین های عکاسی کانن باشیم که از نظر مشخصات فنی و همچنین عملکرد قطعا خروجی جذابی به همراه خواهد داشت.

کیفیت قابل قبول و بسیار خوب شرکت کانن در نوع ساختار و بهره گیری از لنز های جدید با نوع ساخت بروز باعث شده تا نسل جدید دوربین های DSLR این شرکت مورد انتظار ترین محصولی باشد که شاید علاوه بر عکاسان، افراد زیادی منتظر رونمایی آن هستند.

یک دوربین با لنز تمام فریم بدون آینه قطعا در ثبت تصاویر با کیفیت نقش بسزایی خواهد داشت و کانن این قابلیت را در نسل جدید دوربین های خود به کار گرفته و اولین نسخه با این لنز، کانن EOS R3 خواهد بود که خروجی هوشمندانه ای ارائه خواهد کرد.

دوربین کانن EOS R3 بدون آینه قطعا برای فیلمبرداری نیز یک گزینه قابل قبول خواهد بود و ثبت ویدیو های با کیفیت جزو ایده آل ترین اتفاقاتی خواهد بود که شرکت کانن برای این محصول در نظر گرفته و قطعا از حالت های بسیار هوشمندانه ای بهره مند خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر بخواهیم از تمامی لحاظ این محصول را مورد بررسی قرار دهیم بدون هیچ اغراقی این دوربین بهترین DSRL بازار لقب خواهد گرفت که با تمام معایبی که مانند قیمت بسیار بالا و همچنین در دسترس نبودن تجهیزات و حتی خود دوربین باز هم ارزش خرید بسیار بالایی خواهد داشت.

دوربین کانن EOS R3 بدون آینه

ثبت تصاویر با کیفیت ۴K و فیلمبرداری با این کیفیت و با سرعت ۶۰ فریم و ۹۰ فریم در ثانیه کاری است که این دوربین قدرتمند خواهد کرد و یک خروجی شگفت انگیز از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا در خروجی قابل توجهی از سوی شرکت کانن ارائه داده خواهد شد.

هنوز قیمت و زمان عرضه این محصول مشخص نشده، اما قطعا از قیمت بسیار بالا و تعداد محدود برخوردار خواهد بود که برای افراد حرفه ای و فوق حرفه ای ساخته خواهد شد و اصلا برای رابط کاربری مبتدی و کارآموز مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر