دوربین Komodo دارای کیفیت ۶k خواهد بود

دوربین Komodo دارای کیفیت ۶k خواهد بود

شرکت بلک مجیک جزو برترین تولیدکنندگان دوربین های با کیفیت و خروجی بسیار بالا می باشد که با تولید سری های سینما RED که مخصوص فیلم های سطح بالا و سینمایی می باشد را تولید می کند که معروف ترین سری های فیلمبرداری را در دنیا دارد.

این شرکت برای فیلمبرداری های کم هزینه و با بودجه پایین نیز محصولاتی را در نظر گرفته است و محصولات متنوعی را در بازه های مختلف قیمت عرضه می کند، این شرکت سال گذشته دوربین ۶K Komodo را رونمایی کرد که دارای قیمت حدودا ۵ هزار دلار بود.

این شرکت به طور رسمی در حساب اینستاگرام خود اعلام کرده است این دوربین دارای کیفیت جدیدی خواهد بود و به همراه برخی از تغییرات تا اواخر همین سال میلادی عرضه خواهد شد، صحبت هایی مبنی بر ایجاد فوکوس خودکار به همراه برخی دیگر از تغییرات فنی در این دوربین می باشد.

دوربین Komodo دارای کیفیت ۶k می تواند یک قابلیت جدید و یک دسته بندی جدیدی را ایجاد کند و همین نیز باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار جذاب و زیاد دیگری برای این شرکت که دوربین های جدید خود را عرضه می کند که کیفیت بسیار بالایی در تصویربرداری دارند.

شرکت آمریکایی بلک مجیک اعلام کرده است دوربین های جدید این شرکت از کیفیت ساخت بسیار بالایی بهره مند خواهند بود تا یک تجربه فیلمبرداری و عکاسی جدید را به کاربران خود ارائه دهد که یک نوع جدیدی از دنیای فیلمبرداری و عکاسی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دوربین Komodo دارای کیفیت 6k خواهد بود

دوربین Komodo دارای کیفیت ۶k

در سری جدید دوربین های این شرکت شاهد اضافه شدن کیفیت بالای صفحه نمایش خواهیم بود که در عکاسی بسیار تاثیر دارد، همچنین شاهد استفاده از تکنیک های جدید در طراحی فنی این دوربین می باشد که اتفاقات جدید و جالبی را عرضه خواهد کرد.

دوربین های جدید Komodo قرار است با کیفیت تصویربرداری ۶K عرضه شوند که قطعا اتفاقات بسیار خوبی را در دنیای فیلمبرداری و عکاسی ایجاد خواهد کرد و گفته می شود استفاده از این نوع کیفیت می تواند خروجی های بسیار فوق العاده ای را به ارمغان بیاورد.

کومودو هنوز اعلام نکرده است این دوربین کدام زمان عرضه خواهد شد و فقط یک زمان تقریبی اعلام کرده است که فقط می توان آمار حدودی را برای زمان عرضه و رونمایی این دوربین جذاب و با کیفیت بسیار بالا دریافت که تابحال شاهد چنین چیزی در میان محصولات مشابه از دیگر شرکت ها نبوده ایم.

لنز های جدیدی نیز به همراه این دوربین عرضه خواهند شد که کیفیت کلی را بالا خواهد برد و ثبت تصاویر همراه با کیفیت و خروجی بسیار بالایی همراه خواهد بود که تابحال وجود نداشته است، نظر شما درمورد افزایش کیفیت دوربین ها برای تصویربرداری چه می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر