دوربین Nest Aware ; محصول جدید گوگل

دوربین Nest Aware ; محصول جدید گوگل

شرکت Nest یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی وسایل و به نوعی اسمارت هوم بوده است، و طی چند سال اخیر تبدیل به زیر مجموعه گوگل شده است تا بتواند با همکاری گوگل محصولات با کیفیت و زیادی را راهی بازار کند. مدیرعامل این شرکت همراه با مدیرکل گوگل امروز در رویداد گوگل در شهر نیویورک حضور داشتند و در کنار موبایل گوگل پیکسل۴ ، محصول جدیدی را معرفی کرد.

این شرکت یک محصول جدید برای بالا بردن امنیت خانه طراحی و تولید کرده است که دیگر شرکت ها توانایی ساخت این محصول با این کیفیت را دارا نمی باشد و همین موضوع باعث شده است تا این محصول به یکی از بهترین محصولات خانگی در چند سال اخیر تبدیل شود.

این محصول دارای قابلیت های ضبط صدا ، ضبط تصویر و نشان دادن به صورت زنده را داراست.این محصول نیز قابلیت این را دارد که به قطعه های کوچکتری باز شود. این محصول دارای تشخیص چهره است که با شناسایی کردن افراد از طریق چهره دسترسی افراد را به داخل خانه را تعیین می کند.

این محصول با نام انحصاری Nest Aware در کنار غول بزرگ گوگل معرفی شد و از سال ۲۰۲۰ به صورت رسمی و در کشور های مختلف به فروش خواهد رسید، این محصول نیز دارای حالت های مختلف است که نسبت به کیفیت قیمت های متناوبی دارد و با کیفیت محصول رابطه مستقیم دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دوربین Nest Aware ; محصول جدید گوگل

حالت های مختلف دوربین Nest Aware

این محصول در دو حالت معمولی و پلاس عرضه و تولید خواهد شد که هر دو این محصولات تفاوت های چندانی نسبت به همدیگر ندارند. در حالت معمولی ظبط کردن تصاویر تا ۳۰ روز را داراست و برای خرید اولیه قیمت ۵۰ پوند و برای آپدیت های ماهانه حدود ۶دلار می باشد، و برای حالت پلاس قابلیت ظبط تصاویر تا ۶۰ روز و برای خرید اولیه قیمت ۱۰۰ پوند و ماهانه ۱۲ دلار می باشد.

شما در دوربین Nest Aware حالت پلاس پوشش جامع تری نسبت به حالت اولیه دارید و می توانید با این محصول تمامی کنترل ها را چک کنید و از امنیت بالایی نسبت به سری و حالت معمولی دارد. اگر خریداران بیش از دو عدد خریداری کنند این محصول برای آنها هزینه اشتراکی برای یک سال را نخواهد گرفت، و برای اتصال به موبایل همراه نیاز به نصب برنامه در داخل گوشی می باشد.

شما دیگر نیازی به درایور با حجم های بالا نیستید و می توان با داشتن این محصول حتی نیاز به ضبط کردن مداوم از خانه و مکان هایی که دوست دارید مراقبت کنید و با کمترین و حداقل ترین هزینه از امنیت بالایی برخوردار باشید.این محصول نیز با محصولات گوگل در ماه های آینده راهی بازار خواهد شد و می توان حدس زد یک محصول جذاب و کم هزینه به شمار بیاید.

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر