دوربین Xiaomi 12 Ultra احتمالا در دکسومارک رهبری کند

چند روز پیش، گزارش شد که رونمایی شیائومی ۱۲ اولترا به دلیل نامشخص تا سه ماهه دوم ۲۰۲۲ به تعویق افتاد. بررسی انجام شده توسط فاش کننده معروف، ایستگاه چت دیجیتال نشان داد که این گوشی ممکن است از نظر مشخصات سخت افزاری تغییراتی داشته باشد ولی طراحی کلی آن مثل اطلاعات قبلی خواهد بود.

چند روز پیش همه فاش کننده ها چند طرح ظاهر شیائومی ۱۲ اولترا را به اشتراک گذاشتند که یک ماژول دوربین دایره ای بزرگ را بر روی پنل پشتی نشان می دهند. سه لنز دوربین درون آن مشاهده می شود که انتظار می رود مربوط به سنسور واید، سنسور اولتراواید و سنسور پریسکوپ تله فوتو باشد.

دوربین Xiaomi 12 Ultra
دوربین Xiaomi 12 Ultra
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتظار می رود شیائومی ۱۲ اولترا بر خلاف چیزی که به نظر می رسد، بهبود عمده ای نسبت به مدل قبلی داشته باشد. گفته شده که شیائومی برای توسعه بخش دوربین این گوشی با لایکا همکاری می کند، بنابراین احتمال زیاد شیائومی ۱۲ اولترا مثل مدل قبلی مدتی در بنچمارک دکسومارک رهبری می کند.

دوربین شیائومی 12 اولترا
دوربین Xiaomi 12 Ultra

از دیگر مشخصات احتمالی شیائومی ۱۲ اولترا می توان به صفحه نمایش اولد ۲K (تولید شده توسط سامسونگ که در قسمت بالای آن یک سوراخ برای دوربین سلفی وجود دارد) و در بخش شارژ هم به شارژ سیمی ۱۲۰ واتی و بی سیم ۵۰ واتی اشاره کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر