دورکاری کارمندان ناسا بخاطر شیوع ویروس کرونا

دورکاری کارمندان ناسا بخاطر شیوع ویروس کرونا

بعد از اینکه اولین مورد مبتلا به کووید ۱۹ در سازمان ناسا، امروز صبح خبرهایی حاکی از مبتلا شدن فرد دوم نیز به این ویروس در میان کارمندان ناسا ثبت شد. در مرکز فضایی مارشال تایید شده است که تست کرونای این فرد مثبت بوده است.

فرد قبلی نیز در مرکز کالیفرنیا به این ویروس دچار شده بود و این فرد دومین عضوی از کارمندان ناسا می باشد که به ویروس کرونا مبتلا شده است و تست های اولیه آن نیز به طور کامل مثبت اعلام شده است، جیم بریدنستاین مدیر ارشد ناسا بیماری این دو فرد را تایید کرده است.

مبتلا شدن دو کارمند ناسا باعث شده است تا مدیران ارشد این سازمان دست به کار منطقی بزنند و فعالیت های کاری کارمندان خود را به صورت دورکاری تبدیل کنند و همین نیز باعث خواهد شد تا شاهد تغییرات عمده ای در فعالیت های فضایی ناسا باشیم.

دورکاری کارمندان ناسا باعث خواهد شد تا چند ماه آینده هیچ پرتابی از سوی ناسا شاهد نباشیم و این نشان دهنده اتفاق بسیار بد می باشد که در چند سال اخیر ناسا نمی تواند به مدت زیادی موشک یا فضاپیمایی را به مدار زمین ارسال کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وضعیت اجباری باعث شده است تا ناسا این تصمیم را بگیرد و قطعا مجبور به این کار بوده است، این تصمیم باعث می شود تا ضرر بسیار زیادی به شرکت ناسا وارد شود و قطعا هزینه های بسیار سنگین برای این شرکت خواهد داشت و می توان گفت قطعا اتفاقات بدتری خواهد افتاد.

دورکاری کارمندان ناسا بخاطر شیوع ویروس کرونا

دورکاری کارمندان ناسا : قرنطینه اجباری

ناسا برای اینکه شیوع این ویروس میان کارمندان خود جدی نباشد و افراد زیادی به این ویروس دچار نشوند این برنامه دورکاری را راه اندازی کرده است تا بتواند از این طریق سلامتی کارمندان خود را تضمین کند و قطعا از لحاظ انسانی دچار ضرر نشود.

تعطیلی ناسا باعث خواهد شد تا برخی از پروژه های بزرگ تحقیقاتی مانند سفر به مریخ و فرستادن موشک برای تحقیق درمورد سیاره های دیگر به تعویق خواهد افتاد و این نیز نشان دهنده اتفاقات بسیار بد و ضرر بزرگ برای شرکت ناسا می باشد.

همچنین گفته می شود با تعطیل شدن ناسا پایگاه یا همان ایستگاه فضایی بین المللی در فضا دچار اختلالاتی خواهد شد و این نشان دهنده این می باشد که ما شاهد این باشیم که فضانوردانی که در آن ایستگاه هستند به زمین بازگردند و برای اولین بار این ایستگاه فضایی بدون سرنشین باشد.

 

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر