اولین دور دور ایلان ماسک با سایبرتراک

برای خودروسازان امتحان کردن نمونه های اولیه در خیابان های عمومی غیر معمول نیست . اگر چه معمولا ، این کار تحت پوشش دهد ، انجام می شود . این مورد با ایلان ماسک و کمپانی وی که اخیرا سایبرتراک را اعلام کرده است ، این گونه حرف زد که این گونه نیست .

کارآفرین صریح در آخر هفته در یکی از نمونه های اولیه سایبرتراک این شرکت در حدود مالیبو چشمگیر بود . با توجه به تاکید TMZ ، ماسک و همراهانش برای صرف شام در نوبو توقف کردند و توجه بسیاری از بینندگان را جلب کردند .

بازیگر اد نورتون حتی وارد عمل شد ، ظاهرا می خواست سایبرتراک را از نزدیک بررسی کند .

دور دور ایلان ماسک با سایبرتراک

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ماسک اواخر ماه گذشته سایبرتراک را در مطبوعات در دفتر مرکزی این شرکت آغاز کرد . این ارائه دقیقا طبق برنامه ریزی انجام نشد ، زیرا پنجره های سخت شده وسیله نقلیه در طی آزمایش قدرت لایو با بدبختی شکست خوردند .

حتی سفر آخر هفته هم بدون بحث و جدال نبود . در حالی که ماسک در حال ترک رستوران بود ، سایبرتراک یک علامت قابل حمل را بیرون آورد . تنها سوال بحث برانگیز این است که آیا ایلان ماسک سایبرتراک را با مهارت رانندگی ضعیف خود کنترل و هدایت می کرد یا این وسیله در حالت اتو پیلوت یا رانندگی خودکار بود ؟

ایلان ماسک آخر هفته سایبرتراک را به نوبو در لس آنجلس برد .

جوئل فرانکو ۹ دسامبر ۲۰۱۹

انتظار می رود که سایبرتراک که نیامده خبرهایش کل از قدرت موتور ، قیمت پایین تا مقاوم بودن شیشه های این وسیله نقلیه تا قیمت پایین این محصول جدید شرکت تسلا نسبت به هم رده های خود از جمله فورد VP و در عین پایین بودن قیمت در قدرت هم یک سر و گردن از آن ها بالاتر است و این حرف ثابت شده است چون در چلنجی که بین این دو برگزار شد تسلا پیروز از میدان بیرون آمد . سایبر تراک که انتظار می رود با قیمتی حدود ۴۰۰۰۰ دلار با شروع تولید انبوه در سال ۲۰۲۱ آغاز شود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر