دومین خودروی الکتریکی پورشه تا سال ۲۰۲۱ تولید می شود

دومین خودروی الکتریکی پورشه تا سال ۲۰۲۱ تولید می شود

شرکت پورشه و باز هم یک ایده بسیار جذاب برای طراحی و ساخت یک خودروی جذاب دیگر که باعث موفقیت روز افزون و قابل توجه از سوی این شرکت هوشمند دنیای فناوری می باشد که بسیار ایده آل و در عین حال فوق العاده می باشد.

پورشه توانایی های بسیار زیاد و قدرتمندی دارد و همین امر نیز باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی باشیم که به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و ساخت قرار گرفته است.

خودرو های الکتریکی در این چند سال اخیر بسیار زیاد شده است و تقریبا تمامی شرکت ها حداقل یک مدل از این خودرو ها در لیست محصولات خود دارند و پورشه نیز می خواهد دومین خودروی الکتریکی خود را تا سال ۲۰۲۱ معرفی و عرضه بازار کند.

دومین خودروی الکتریکی پورشه قرار است با فناوری های بروز و قدرتمند همراه باشد که می توان گفت یک اتفاق بسیار ایده آل و خاصی از سوی این شرکت محسوب می شود که به بهترین حالت ممکن مورد طراحی و ساخت و تولید قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت اطلاعات دقیق و کافی از خودروی جدید خود انتشار نکرده اما گفته می شود بهترین عملکرد و حالت خاصی را به همراه خواهد داشت و به احتمال زیاد شاهد حالت های بسیار خاص و مناسب از سوی این شرکت قدرتمند برای بازار این خودرو ها باشیم.

دومین خودروی الکتریکی پورشه

دومین خودروی الکتریکی پورشه

این نسخه قرار است تماما الکتریکی باشد و حتی سوخت این خودرو نیز الکتریکی خواهد بود و تبدیل به سومین خودروی تمام برقی بعد از تسلا مدل ۳ و بی ام و ایکس خواهد بود که به این فناوری مجهز شده بودند خواهد بود.

زمان عرضه این خودرو تا سال ۲۰۲۱ تمدید شده و شرکت پورشه هیچ اطلاعاتی و مشخصاتی درباره این خودرو منتشر نکرده و همین امر باعث می شود تا حساسیت و جذابیت عرضه اطلاعات این خودرو بسیار بالا باشد که بسیار فوق العاده می باشد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر