دومین فضانورد زن ناسا مشخص شد

دومین فضانورد زن ناسا مشخص شد

نجوم و فضا یکی از مسائل بسیار پیچیده بشر از اول بوده و همیشه برای دسترسی به این مکان بسیار سخت و سنگین بوده و اکثرا افرادی که برای انجام چنین عملیاتی فرستاده می شوند، افرادی بودند که مرد بودند و تعداد زن هایی که در این عملیات ها شرکت کرده اند فقط یک نفر بود.

حالا ناسا می خواهد برای دومین بار یک زن را برای اجرایی کردن عملیات خود در نظر بگیرد و قطعا واکنش های بسیار متفاوت و زیادی برای این انتخاب ناسا وجود خواهد داشت، برخی از رسانه ها تمجید و برخی دیگر نیز تخریب خواهند کرد.

اما ناسا می خواهد با این کار نشان دهد زن و مرد هیچ فرقی برای اجرایی کردن عملیات و برخی از کار های سنگین ندارند و می تواند به زن ها همانند مرد های جامعه و ظایف سخت و سنگین را واگذار کرد تا شاهد حالتی بسیار ایده آل و خاصی را به دست آورد.

دومین فضانورد زن ناسا کسی نیست جز (جانت اپ) این شخص مدرک دکترای هوافضا از دانشگاه رسمی ایالت کالیفرنیا دارد و یکی از افرادی بود که برای انتخاب عملیات جدید ناسا گزینش شد و بعد از بررسی های مورد نظر برای عملیات جدید انتخاب شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ناسا از قبل اعلام کرده بود یک زن این عملیات را انجام خواهد داد و حالا نام جانت اپس انتخاب شده و قرار است دو دستیار دیگر زن برای انجام این عملیات که به صورت کامل در مدار زمین انجام خواهد گرفت انتخاب خواهد شد که کار بسیار سختی نیز خواهد بود.

دومین فضانورد زن ناسا

دومین فضانورد زن ناسا

جانت اپس هنوز در مقابل رسانه ها قرار نگرفته اما قطعا از این انتخاب بسیار خوشحال می باشد و برای اینکه به عنوان دومین زن در تاریخ بشریت می باشد که توانایی این را پیدا کرده که به مدار زمین فرستاده شود بسیار خوش حال و راضی می باشد.

طبق گفته های ناسا این عملیات به صورت مستمر انجام خواهد گرفت و احتمال اینکه زن های دیگری به عنوان فضانورد به مدار زمین فرستاده شوند بسیار زیاد و بالا می باشد که واقعا می توان گفت یک حرکت خاص و جالب از سوی ناسا محسوب می شود.

__ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر