ذخیره مخاطب با QR کد واتساپ : قابلیت جدید واتساپ

ذخیره مخاطب با QR کد واتساپ : قابلیت جدید واتساپ

نرم افزار واتساپ از چند هفته آینده آپدیت ها و قابلیت های جدیدی را به خود خواهد دید و برخی از این قابلیت ها بسیار جذاب و ویژه هستند که تابحال شاهد آنها در هیچ برنامه ای به این صورت ترکیبی نبوده ایم که این شرکت آنرا ایجاد کرده است.

برای اینکه کاربران واتساپ بتوانند مخاطبین جدیدی را به این نرم افزار اضافه کنند و شماره کاربر را داشته باشند دیگر نیازی به ثبت کردن شما کاربر مورد نظر وجود ندارد، کاربر باید با اسکن کردن QR کد طرف مقابل به صورت اتوماتیک تمامی مشخصات و شماره کاربر مورد نظر وارد مخاطبین دستگاه می شود.

در این حالت دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات به صورت دستی وجود ندارد و کاربر می تواند فقط با اسکن کردن کد مورد نظر وارد این حالت شود و بتواند از ویژگی ها و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای را به دست بیاورد که می تواند خاص و عالی باشد.

ذخیره مخاطب با QR کد واتساپ تنها قابلیتی نمی باشد که در هفته آینده در این نرم افزار ایجاد خواهد شد و قابلیت دیگری با حالتی برای نمایش ویدیو به صورت استوری می باشد که نسبت به نسخه های قبلی بهبود و پیشرفت زیادی خواهد داشت.

این شرکت در زیر نظر فیس بوک فعالیت می کند و برخی از فعالیت ها و حالت های شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و خود فیس بوک در داخل این ویژگی قرار داده شده است و تجربه مفید از آن شبکه ها در این نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ذخیره مخاطب با QR کد واتساپ : قابلیت جدید واتساپ

ذخیره مخاطب با QR کد واتساپ

از قابلیت های دیگری که در بروزرسانی واتساپ اضافه خواهد شد، حالتی می باشد که کاربر می تواند در یک گفتگو شروع به پخش ویدیو کند و دیگر اعضای گروه فقط می توانند شاهد آن باشند و به نوعی حالت برگزاری کنفرانس به واتساپ اضافه می شود.

تنها تفاوتی که با لایو ها و تماس های ویدیویی واتساپ با این حالت دارد، کاربران می توانند مانند لایو های اینستاگرام به کاربری که به صورت زنده برای آنها ویدیو پخش می کند، کامنت ارسال کنند که این نشان دهنده استفاده ترکیبی از ویژگی های دیگر شبکه اجتماعی توسط فیس بوک می باشد.

همچنین واتساپ برچسب یا همان استیکر های متحرک را در آپدیت جدید خود اعمال خواهد کرد، از طرفی هم حالت تاریک به نسخه واتساپ وب و دسکتاپ اضافه خواهد شد و می تواند یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده برای تمامی کاربران این پیام رسان جذاب باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر