رابط جدید منوی استارت ویندوز ۱۰ پرده برداری شد

رابط جدید منوی استارت ویندوز ۱۰

این شرکت آمریکایی به کار مدرن سازی سیستم عال خود ادامه می دهد. مایکروسافت پس از شروع استقرار نمادهای جدید برای برنامه های خود، رابط جدیدی را برای منوی استارت ویندوز ۱۰ آماده می کند.

در پاکدست تصویری که برای خودی در نظر گرفته شده است و از میکسر پخش می شود، تیم طراحی ویندوز از آنچه در منوی استارت ویندوز ۱۰ ظاهر خواهد شد پرده برداشت.

در حالی که تا به حال در دور و برش کاشی های پویا شکل گرفته بود، منوی استارت نیز از طراحی Fluent که مایکروسافت قصد دارد در آن را در سیستم عامل نصب کند، مستثنی نیست و تکه های استاتیک، مدرن تر و روان تر را اتخاذ می کند.

منوی جدید ویندوز ۱۰ با نام کاشی های پویا در دسترس هست

آسان کردن منوی استات ویندوز ۱۰ قصد دارد تا کاشی های متنوع را پایان داده و یک تجربه یکنواخت را ارائه دهد، چه کاربر یک تم تاریک یا یک موضوع سبک پیکربندی کرده باشد.

رابط کاربری منو که روی تاثیرات شفافیت نیز نقش دارد، همچنین نماد های جدید برنامه هایی که استقرار آنها در روز های اخیر با برخی کاربران شروع شده است را برجسته می کند.

در حال حاضر، تیم طراحی ویندوز ۱۰ جزئیاتی در مورد در دسترس بودن این رابط کاربری جدید ارائه نکرده است. آنها توضیح می دهند که آنها در حال بررسی امکانات هستند و کار بر روی این پروژه هنوز هم در حال جریان است.

ورود آینده رابط کاربری جدید به منوی استارت ویندوز ۱۰ نشانگر پایان کار کاشی های پویا نیست. اگر مایکروسافت به دلیل عدم علاقه و پیگیری بخشی از توسعه دهندگان، در آینده قصد ناپدید شدن آنها را داشته باشد، این شرکت توضیح می دهد که کاربرانی که مایل هستند می توانند همچنان از آنها استفاده کنند. مایکروسافت بعد از اولین بازخورد در مورد تغییرات ایجاد شده در ویندوز ۱۰ ایکس، سرنوشت نهایی کاشی های پویا را تصمیم گیری می کند.

منوی جدید استارت ویندزو ۱۰ ایکس با منوی موجود در نسخه دسکتاپ ویندوز ۱۰ بسیار متفاوت است. این برنامه شامل برنامه هایی است که می توانید در آنها بنویسید و لیستی از اسناد اخیرا را پین کنید، و بیشتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد، راه انداز کار به نظر می رسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع 01net

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر