شیائومی در حال کار روی رابط کاربری جدید برای گوشی های تاشو است

رابط کاربری جدید برای گوشی های تاشو

شیائومی مدت هاست که یکی از ده تولید کننده اصلی بازار گوشی های هوشمند است و بعید نیست که در آینده جایگاه فعلی این شرکت تغییر کند. با این حال، همه آگاه نیستند که شیائومی نه تنها روش گوشی های هوشمند فعالیت می کند بلکه جدیدا شروع به کار با رابط کاربری MIUI کرده است. MIUI در سال ۲۰۱۰ رونمایی شد و در آن زمان اصلی بود.

شیائومی در حال کار روی رابط کاربری جدید گوشی های تاشو است

سخت است تصور اینکه شیائومی MIUI را به نفع رابط کاربری دیگر رها کند، یا ظاهر دستگاه های خود را تغییر دهد. با این حال، حداقل می شود گفت که این شرکت در حال کار بر روی یک رابط کاربری با طراحی کاملا متفاوت است. این رابط کاربری توسط حق ثبت اختراع موجود در وب مشخص شده است.

رابط کاربری جدید برای گوشی های تاشو

همانطور که دیده می شود، این رابط کاربری مبتنی بر یک مفهوم شبیه به دستگاه های ویندوزفون است. امکام شخصی سازی رابط کاربری ها وجود دارد. در عین حال، یک عنصر بسیار مهم در تصاویر، خود رابط کاربری نیست، بلکه حاشیه های گوشی هوشمندی است که ظاهرا این رابط کاربری را استفاده کرده است.

رابط کاربری جدید برای گوشی های تاشو

این به وضوح طراحی از مدل می میکس آلفا است، به این معنی است که رابط کاربری ثبت شده هنوز هم می تواند متعلق به این دستگاه باشد و شاید هم در دستگاه های دیگر شیائومی ظاهر شود. سخت به نظر می رسد که این یک رابط کاربری اصلی باشد، و بیشتر به نظر یک رابط کاربری اضافی و یا جایگزین می رسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رابط کاربری جدید برای گوشی های تاشو

اولین نسخه بتا رابط کاربری MIUI 12 برای برخی از گوشی های هوشمند در دسترس است

اگر فراموش نکرده باشید، ۱۹ مه یک نمایشگاه رسمی از رابط کاربری MIUI 12 جهانی برگزار شد، همان نسخه چند سال پیش شروع به توضیع جهانی در نسخه پایدار بتا کرده بود.

این آپدیت به تازگی وارد گوشی هوشمند شیائومی می ۹ شده است و به زودی انتظار می رود در گوشی های دیگر این شرکت از جمله، ردمی K20 یا همان می ۹T یا ردمی K20 پرو یا همان می ۹T هم استفاده شود. این آپدیت فقط براای کسانی ارائه می شود که با موفقیت در برنامه MIUI 12 بتا ثبت نام کرده اند.

در لیست قابلیت های جدید ما دارک مود ۲.۰، منوی برنامه و حالت ذخیره فوق العاده باتری را داریم. همچنین تصاویر پس زمینه فوق العاده با انیمیشن های پیچیده سه بعدی قابل استفاده خواهد بود.

همچنین معیار های بهداشتی و همچنین کنترل دقیق تری روی تنظیمات حریم خصوصی داشته ایم. همچنین در برنامه دوربین و چند مورد دیگر خبری هم وجود دارد. که شامل پنجره های شناور روی صفحه و حالت تصویر روی تصویر است.

شیائومی در رابط کاربری خود به انیمیشن ها اهمیت زیادی داده است. آنها تداخل چندین لایه را ایجاد کرده اند تا یک تاری بسیار واقعی تر ایجاد شود. این باعث می شود انیمیشن های شفاف از چشم و واقع گرایانه بسیار لذت بخش شوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر