رابط کاربری جدید فیس بوک اندروید در حال آزمایش است

رابط کاربری جدید فیس بوک اندروید

فیس بوک می خواهد برخی از رنگ ها را به برنامه اندرویدی خود بیاورند: انتخاب نسبتا کنجکاوانه از شرکت مارک زاکربرگ است که فقط چند ماه با معرفی یک رابط کاربری کاملا سفید، رابط کابری برنامه های تلفن همراه مربوطه را وارونه کرد.

تغییرات جدید در هفته های اخیر شروع شده است و فقط به منوی جانبی که از دکمه سمت راست قابل دسترسی است، نشان می دهد. این نه تنها رنگ پس زمینه است که تغییر می کند. از سفید به آبی و سایه های آبی روشن نیز می رود. بلکه ترتیب عناصر، که اکنون در حباب های مستطیل محصور شده اند نیز قرار دارد.

منوی جدید فیس بوک اندروید به رنگ آبی پررنگ

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از نظر عملکردی تفاوت چندانی بین رابط کاربری قدیمی و جدید وجود ندارد. می تواند در تصویر بالا هم ببینید. تنها تغییرات ارائه شده فقط از منظر زیبایی شناختی خواهد بود. کاربران می توانند بار دیگر روی همه بخش ها و تنظیمات حریم خصوصی مختلف حساب کنند. اما آنها مجبور به تسلیم یکنواختی کرومیکی بین زبانه های مختلف هستند.

رابط کاربری جدید در حال حاضر برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است. مشخص نیست که آیا بخش های باقیمانده برنامه هنوز به رنگ سفید با آپدیت های بعدی همراه است یا خیر.

شایان ذکر است که اخیرا و در چند ماه گذشته برای ویندوز موبایل اتفاق افتاده و برنامه رسمی فیس بوک نیز برای رایانه های شخص و رایانه های ویندوز ۱۰ از فروشگاه مایکروسافت حذف شده است.

بعد از چند ایمیل در هفته های گذشته که می خواستند پایان پشتیبانی را در ۲۸ فوریه منتشر کرد. نسخه های استاندارد یا پایدار و بتا برنامه ها بدون اطلاع خاصی از فروشگاه مایکروسافت حذف شدند. برای کسانی که قبلا آنها را نصب کرده اند، به کار خود ادامه می دهند. اما دیگر بارگیری آنها امکان پذیر نیست و دسترسی از طریق مرورگر به عنوان تنها گزینه جایگزین است.

___با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.