رابط کاربری MIUI 11 برای شیائومی ردمی ۷ در حال عرضه است

گوشی های هوشمند مقرون به صرفه شیائومی در چندین منطقه از هند گرفته تا اروپا و موارد دیگر بهترین فروش را داشته اند. گزارش شده است که هم اکنون، گوشی های ردمی ۷ دریافت آپدیت رابط کاربری MIUI 11 را آغاز کرده اند که با پچ امنیتی آگوست ۲۰۲۰ ارائه می شود. شماره نسخه این آپدیت هم V11.0.10.0.PFLEUXM است.

رابط کاربری MIUI 11 برای شیائومی ردمی ۷ در حال عرضه است

این یک آپدیت پایدار است و نسخه بتا نیست، بنابراین از این رو به کاربران این گوشی های توصیه می شود که دستگاه خود را در اسرع وقت آپدیت کنند. این آپدیت مبتنی بر اندروید ۹ پای است. مثل همه آپدیت های دیگر، این آپدیت OTA در اروپا بصورت اختصاصی از طریق هوا پخش می شود. این یک عرضه برنامه ریزی شده است بنابراین در دسترس بودن در همه گوشی ها ممکن است مدتی طول بکشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این آپدیت، بهینه سازی نرم افزار را به ارمغان می آورد و نوید م دهد تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد. در کنار تمام بهینه سازی ها، ضمن ایمن سازی نسخه نرم افزار، امنیت و عملکرد دستگاه هم بهبود می بخشد. همچنین بسیاری از اشکالات را که در آپدیت قبلی گزارش شده بودند، برطرف می کند.

طبق معمول، کاربران باید قبل از اقدام به دانلود، از وجود نسخه پشتیبان از اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید. همچنین این آپدیت همزمان به همه واحد ها نمی رسد. بنابراین، اگر این آپدیت را دریافت نکرده اید، کافیه کمی صبر پیشه کنید. البته شما اگر نمی توانید تا رسیدن آپدیت OTA به دستگاه خود صبر کنید، می توانید این آپدیت را به صورت دستی دانلود کنید.

____ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر