رابط کاربری One UI 4 سامسونگ به طور رسمی معرفی شد

رابط کاربری One UI 4 سامسونگ به طور رسمی معرفی شد

سامسونگ در رویداد آنپکد ۲ که دیروز برگزار شده بود از رابط کاربری جدید و چند نرم افزار بروز خود رونمایی کرد که قابلیت های بسیار جذاب و فوق‌العاده مناسبی به همراه دارند. رابط کاربری جدید اتفاقات بسیار زیادی به همراه دارد و یک ارتقا قابل توجه و بسیار مناسب نسبت به نسخه قبل داشته است.

رابط کاربری One UI 4 قابلیت های بسیار مناسب و فوق‌العاده ای درون خود جای داده است و شاهد اتفاقات بسیار هیجان انگیز و قابل قبول هستیم که علاوه بر افزایش کارایی، شاهد بهبود یافتن بخش کاربری هستیم که به شدت سامسونگ روی آن موضوع تاکید کرده است و بهینه تر و هوشمندانه تر ساخته است.

قابلیت Quick Share برای اولین بار به صورت بهینه در این رابط کاربری قرار داده شده است تا یکپارچه سازی نرم افزاری برای این نسخه به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد و اتفاقات هیجان انگیز و قابل قبولی از سوی سامسونگ در این نسخه شاهد باشیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده شده است.

رابط کاربری One UI 4 سامسونگ با قابلیت Quick Share این ویژگی را خواهد داشت که تمامی دستگاه های مجهز به سیستم را به یکدیگر متصل کند و کاربر توانایی این را داشته باشد که در هنگام ادیت یک ویدیو درگوشی آنرا به لپتاپ سامسونگ انتقال دهد و بقیه ادیت را داخل لپتاپ انجام دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین امکان انتقال تمامی فایل با انواع فرمت ها در این پلتفرم قرار داده شده است که به صورت یکپارچه ارائه داده شده است. ویژگی SmartThings Find نیز در این نسخه مورد استفاده قرار گرفته است که برای اشیا گمشده مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربر بسیار مناسبی مانند ایرتگ اپل دارد که بسیار مفید و کاربری است.

 رابط کاربری One UI 4 سامسونگ

انتشار رابط کاربری One UI 4 سامسونگ

قابلیت ردیابی اشیا سامسونگ روی گوشی ها و همچنین قلم هوشمند اس پن وهدفون بیسیم گلکسی بادز سامسونگ بیشتر کارکرد دارد و می‌تواند با ارائه مبادله میان ۱.۵ میلیارد دستگاه سامسونگ به موقعیت مکانی مورد نظر برسد و کاربر را به محل گجت مورد نظر برساند که واقعا قابلیتی بسیار مناسب به شمار می‌رود.

متریال طراحی در این نسخه بسیار روان و جذاب بوده و سامسونگ توانسته با بهره‌گیری از قدرت خود، ترکیب هوشمندانه و بهینه برای این نسخه فراهم کند که حالتی بسیار جذاب و ایده‌آل به همراه دارد که در بالاترین سطح عرضه شده است. طبق گفته سامسونگ تمامی گوشی هایی که از سال ۲۰۱۷ به بعد عرضه شدند به این بروزرسانی مجهز خواهند شد و شاید نسخه های قدیمی نیز این بروزرسانی را دریافت کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر