ویژگی های جدید رابط کاربری OXYGENOS برای سری وان پلاس ۸

ویژگی های جدیدجدید رابط کاربری OXYGENOS برای سری وان پلاس ۸

دیروز وان پلاس تعدادی از ویژگی های جدید OxygenOS ویژه سری وان پلاس ۸ را در مراسم رونمایی آنلاین این تلفن های هوشمند اعلام کردو این ویژگی های جدید با هدف اطلاح کردن، روان تر کردن و قابل تنظیم شدن پیاده سازی شده است.

برخی از این ویژگی های که توجه را به خود جلب کرده شامل یک تم تاریک جدید، تصویر زمینه زنده و عنوان زنده و همه جزئیاتی که قبلا دیده بودیم.

دارک تم جدید

دارک مود این روز ها جز چندین ویژگی حیاتی برای تلفن ها محسوب می شود. با این حال، به دلیل محدود بودن آن، از مفید بودنش جلوگیری می شود. این شرکت در وب سابت خود اعلام کرده است ک ویژگی جدید دارک تم با طیف گسترده ای از برنامه های شخص ثالث سازگار است.

از این رو باید این قابلیت را به عنوان یک افزودنی بسیار مفید حساب کرد. اگر چه وان پلاس به طور مشخص چند برنامه جدید را پشتیبانی نمی کند، اما ما انتظار داریم جزئیات بیشتری در این باره فاش شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر زمینه زنده OXYGENOS

تصاویر زمینه زنده دقیقا همین است. آنها انیمشن هستند، اما در این حال بطور خاص به جای تغییر رنگ تصادفی، رنگ های را مطابق با شرایط واقعی آب و هوا تغییر می دهند. نیازی به گفتن نیست، که این تصاویر زمینه زنده باتری بیشتر را مصرف می کنند.

SMOOTH LIFE 2.0

این مجموعه ای از بهینه سازی های (حدودا بالای ۲۸۰ ) که همه با هدف بهبود نرمی و روان بودن کلی رابط کاربری OxygenOS  هستند.

OXYGENOS برای سری وان پلاس ۸

وان پلاس با گوگل کار کرده است تا ویژگی زیرنویس زنده یا همان Live Caption را در این سری جدید فراهم کند که شرح فیلم و صوت را در زمان واقعی فراهم می کند. این به وان پلاس۷T و وان پلاس ۷T پرو در بتا هم منتقل شده است، بنابراین دیدن این ویژگی در سری وان پلاس ۸ جای تعجب ندارد اما قطعا یکی ویژگی خوب است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر