بخش خبر اختصاصی فیسبوک راه اندازی شد

بخش خبر اختصاصی فیسبوک راه اندازی شد

غول شبکه اجتماعی یعنی فیسبوک در فکر این بود که بتواند یک بخش خبری یا رسانه بلاگ شکل برای کاربران خود به وجود بیاورد که رابطه مستقیم با تحریره این تیم داشتند و تمامی اخبار و حواشی های موجود را برای کاربران خود پوشش می دادند.

حالا این قابلیت برای کاربران این شرکت فعالسازی شده است و به صورت اخبار روزانه برای کاربران آمریکایی اطلاعات زیادی از یک روز را به نمایش خواهد گذاشت و با تحت نظر کامل شرکت فیس بوک انجام خواهد گرفت که باعث به وجود آمدن اتفاقات فوق العاده می شود.

این حالت توسط کاربران زیادی به فیسبوک ارسال شده بود که بلاخره شرکت به درخواست کاربران خود این بخش را راه اندازی کرد تا از نظر رسانه ای کاربران این شرکت برای بخش خبر دچار مشکلاتی نشوند و این می تواند باعث شود تا شاهد اتفاقات عالی باشیم.

بخش خبر اختصاصی فیسبوک مخصوصا کاربران آمریکایی خواهد بود و تمامی خبر هایی که در این کشور وجود دارد، اعم از سیاسی، ورزشی و تکنولوژی پوشش داده خواهد شد و مانند دیگر سایت های خبری این بخش نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

البته برای کاربران فیسبوک این حالت باز خواهد بود اما اخباری که محتوا برای کاربران هدف تولید خواهد شد، کاربران آمریکایی می باشد که در این بخش باعث می شود تا یک فیلتر سنگین میان دیگر کاربران و شهروندان آمریکایی به وجود بیاید و اخبار مخصوص این کاربران باشد.

بخش خبر اختصاصی فیسبوک راه اندازی شد

راه اندازی بخش خبر اختصاصی فیسبوک

شرکت فیسبوک برای اینکه این بخش به فعالیت مستمر و عالی خود ادامه دهد یک دفتر جداگانه از دفتر اصلی این شرکت تاسیس کرده است تا در آن یک تیم تحریره قدرتمند به تحلیل و پوشش اخبار بپردازد که قابلیتی جذاب و عالی از سوی فیسبوک محسوب می شود.

افراد زیادی مانند جف پیزوس مدیرعامل و بنیان گذار آمازون، بیل گیتس مدیرعامل و مدیر ارشد مایکروسافت از این بخش تعریف و تمجید کرده اند و اعلام کرده اند این حالت برای فیسبوک بسیار مفید می باشد و کاربران این شبکه اجتماعی از بهترین حالت ممکن، نهایت استفاده را خواهند برد.

اضافه شدن یک تیم جداگانه و تخصصی برای تحریر و انتشار اخباری که قرار است در موضوعات مختلف منتشر شود از مزیت های عالی و جذاب این بخش خبری می باشد که فیسبوک برای ایجاد آن هزینه های چندان زیادی نپرداخته است و شاهد یک حالت عالی و خوب هستیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر