تاکسی هوایی اوبر راه اندازی خواهد شد

تاکسی هوایی اوبر راه اندازی خواهد شد

شرکت اوبر که یکی از بزرگترین کمپانی های حمل و نقل درون شهری در دنیا محسوب می شود ایده جالب و خوبی دارد و قرار است به زودی شاهد اضافه شدن ناوگان حمل و نقل درون شهری هوایی در سیستم انتقالی این شرکت برای مسافران باشیم.

بالگرد های مخصوص و انحصاری این شرکت قرار است برای انتقال مسافران درون شهری به سیستم و مراکز مخصوصی تجهیز شوند که واقعا از تمامی لحاظ بسیار جذاب و ایده آل خواهد بود و این یعنی شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هوشمندانه خواهیم بود.

این سرویس قرار است برای انتقال هوایی مسافران مورد استفاده قرار بگیرد و قطعا شاهد به وقوع پیوستن حالت های ایده آل و بسیار مناسب خواهیم بود که این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای توانسته از خود به نمایش بگذارد و همین موضوع نشان دهنده حالت های مناسب خواهیم بود.

تاکسی هوایی اوبر به زودی در خط داخلی نیویورک راه اندازی خواهد شد و برای تست نیز از هفته آینده یک مسافر از جنوب ایالت نیویورک به بخش شمالی این ایالت انتقال داده خواهد شد تا شاهد تست اولیه از اینگونه حمل و نقل درون شهری به سبک نوین باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این نوع حمل و نقل قطعا در آینده ای نه چندان دور مورد توجه قرار خواهد گرفت اما سازگاری کامل این تکنولوژی به زودی باعث خواهد شد تا شرکت های متنوع و همچنین زیادی مجذوب این شرکت حرفه ای و قدرتمند شوند که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهند شد.

راه اندازی تاکسی هوایی اوبر

راه اندازی تاکسی هوایی اوبر

شرکت اوبر راه اندازی چنین سیستمی را از سال ۲۰۱۶ در میان ایده های خود داشت و در آن زمان هنوز تجهیزات مورد نیاز و همچنین سیستم مدیریت این حمل و نقل وجود نداشت، امروز با پیشرفت تکنولوژی شاهد راه اندازی یک ناوگان قدرتمند و بسیار مدرن از سوی این شرکت خواهیم بود.

باید منتظر راه اندازی اولیه سرویس برای این تاکسی هوایی باشیم که برای اولین بار در دنیا به طور انحصاری اوبر راه اندازی خواهد کرد، نظر شما درمورد این فناوری چیست و آیا توانایی این را خواهد داشت که بتواند این سیستم را به طور کامل راه اندازی کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر