راه اندازی توییتر در مرورگر اپرا از امروز شروع می شود

راه اندازی توییتر در مرورگر اپرا از امروز شروع می شود

باز هم مرورگر اپرا قابلیت جدید و فوق العاده ای در خود جای داده است تا کاربران این نرم افزار به بهترین شکل ممکن اقدام به برخی از حالت ها و ویژگی های نرم افزاری داشته باشند که بسیار متفاوت و عالی می باشد که از سوی اپرا شاهد آنها هستیم.

این مرورگر چند ماه پیش نیز یک حالت بسیار ویژه برای مرورگر خود راه اندازی کرد، وجود اینستاگرام به صورت یک نرم افزار پیشفرض برای کاربران این مرورگر قرار داده شده است که می توانند با لاگین کردن در حساب کاربری خود از این امکان استفاده کنند.

همچنین ما شاهد این هستیم که در نسخه جدید و ارائه داده شده، مروگر اپرا حالت توییتر را به این مرورگر اضافه کرده است تا کاربران بتوانند با استفاده از این حالت بهترین کیفیت ممکن را برای استفاده از نرم افزار توییتر در این مرورگر داشته باشند.

راه اندازی توییتر در مرورگر اپرا یک حالت بسیار ویژه و جذابی محسوب می شود که از سوی مرورگر اپرا برای کاربران این نرم افزار ارائه داده شده است تا به بهترین نحو ممکن و با استفاده از این نرم افزار به بخش های مختلف توییتر نیز دسترسی داشته باشند.

این حالت به صورت اتوماتیک و بروزرسانی درون برنامه ای انجام خواهد گرفت و کاربران این مرورگر می توانند با مراجعه کردن به بخش تنظیمات برای فعالسازی این حالت اقدام کنند که واقعا بسیار جذاب و فوق العاده محسوب می شود که مرورگر اپرا آنرا به وجود آورده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
راه اندازی توییتر در مرورگر اپرا از امروز شروع می شود

راه اندازی توییتر در مرورگر اپرا

مرورگر اپرا اولین مرورگر موجود در میان دیگر جستجوگر ها می باشد که نرم افزار توییتر را به صورت درون برنامه ای در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همین نیز باعث افزایش کاربران این نرم افزار نسبت به رقبای دیگر خود می باشد.

همچنین نرم افزار های تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و VKontakte در این مرورگر به صورت درون برنامه ای قرار داده شده است و ما نیز شاهد اضافه شدن حالت بسیار جذاب نرم افزار درون برنامه ای برای این مرورگر خواهیم بود.

اپرا برنامه های زیادی را برای رونمایی و معرفی خود به کنار گذاشته است و ما نیز باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت توانایی اجرایی کردن چه حالت و یا بخش هایی را در خود خواهد داشت و این حالت یعنی بسیار خاص و عالی خواهد بود.

___ با سیمپو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر